Znamy plan zimowych przygotowań

17 grudnia 2013, 13:12 | Autor:

Widzew_Uniejów

Szefowie Widzewa podali dziś do wiadomości publicznej wstępny zarys zimowych przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2013/1014. Wstępny bowiem do ustalenie pozostali jeszcze dwaj sparingpartnerzy. Łodzianie z urlopów powrócą 6 stycznia.

Urlopy piłkarzy Widzewa, jak już wcześniej informowaliśmy zakończą się 6 stycznia. Tego dnia cała drużyna spodziewana jest na pierwszym po Nowym Roku treningu, który odbędzie się oczywiście przy Piłsudskiego. Przez 11 dni widzewiacy pracować będą właśnie na własnych obiektach (11 stycznia wyjadą do Grodziska Wlkp. na mecz z Lechią), a 17 stycznia udadzą się na pierwsze zgrupowanie do nieodległego Uniejowa. Zostaną tam przez 10 dni i zagrają trzy sparingi (z Radomiakiem oraz dwa z jeszcze nie ustalonymi przeciwnikami). Dwa dni przed startem zgrupowania, także w Uniejowie, zagrają z Cracovią.

Drugi zimowy obóz zaliczą w tym samym ośrodku. Odbędzie się on w dniach 31 stycznia – 5 lutego, a wyjazd poprzedzi mecz kontrolny z Legią w Warszawie. Dwa dni po powrocie Widzew zagra na swoim boisku ostatni przed ligą sparing, z Olimpią. Reszta przygotowań będzie miała miejsce w Łodzi.
Rundę wiosenną widzewiacy rozpoczną meczem w Bielsku-Białej. Z Podbeskidziem zmierzą się w piątek, 14 lutego.

Plan sparingów:

11 stycznia – Lechia Gdańsk (w Grodzisku Wlkp.)
15 stycznia – Cracovia (w Uniejowie)
18 stycznia – Radomiak Radom (w Uniejowie)
22 stycznia – rywal do ustalenia (w Uniejowie)
25 stycznia – rywal do ustalenia (w Uniejowie)
31 stycznia – Legia Warszawa (w Warszawie)
7 lutego – Olimpia Grudziądz (w Łodzi)

Plan obozów:

17 – 27 stycznia – Uniejów I
31 stycznia – 5 lutego – Uniejów II