Znamy wstępne terminy sześciu meczów Widzewa

13 lipca 2014, 15:16 | Autor:

I liga

Rozgrywki I ligi, w przeciwieństwie do T-Mobile Ekstraklasy, rządzą się nieco innymi prawami, jeśli chodzi o ustalanie dokładnych terminów meczów w poszczególnych kolejkach. W elicie dobór dni i godzin ustalany jest w ścisłym porozumieniu ze stacjami telewizyjnymi, bowiem każde spotkanie danej kolejki transmitowane jest na żywo.

W I lidze sytuacja jest nieco inna, bo pokazująca zmagania piłkarzy stacja Orange Sport, przekazuje na żywo najczęściej tylko dwa mecze w kolejce. Właśnie na te dwa spotkania stacja ma wpływ, co do dnia i godziny ich rozgrywania. W przypadku pozostałych gier, to kluby będące gospodarzem mają dowolność w ustalaniu szczegółowego terminu.

Większość I-ligowców dokonała już wstępnego rozplanowania spotkań w rundzie jesiennej. Wiemy więc, którego dnia i o której godzinie swoje wyjazdowe mecze rozgrywać będzie Widzew. Trzeba jednak pamiętać, że łódzka drużyna będzie najbardziej medialną z całej stawki, a co za tym idzie jej mecze często będą gościć na antenie Orange Sport. Zaplanowane wstępnie terminy spotkań z udziałem widzewiaków mogą być więc zmieniane w trakcie rozgrywek.Jedyny pewnik, to starcie z 1 kolejki, w której podopieczni Włodzimierza Tylaka zmierzą się w Katowicach z GKS. Pokazywany na żywo mecz odbędzie się w sobotę, 2 sierpnia, o godz. 14:45.

Wstępny, niepełny układ jesiennych wyjazdowych gier Widzewa:

1 kolejka: GKS Katowice – Widzew Łódź 2 sierpnia, godz. 14:45
3 kolejka: Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź 17 sierpnia, godz. 17:00
6 kolejka: Stomil Olsztyn – Widzew Łódź 31 sierpnia, godz. 17:00
10 kolejka: Chojniczanka Chojnice – Widzew Łódź 27 września, godz. 16:00
12 kolejka: Wigry Suwałki – Widzew Łódź 11 października, godz. 18:00
14 kolejka: Pogoń Siedlce – Widzew Łódź 26 października, godz. 16:00

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress