Po sparingu bez zmian kadrowych

13 lipca 2014, 08:46 | Autor:

piłkarze_Widzew

Choć Widzew przegrał swój czwarty sparing, to na razie wobec piłkarzy nie zostaną wyciągnięte żadne konsekwencje kadrowe. Decyzją sztabu szkoleniowego grono testowanych zawodników nie zmniejszy się, zdaniem trenerów żaden gracz nie przekreślił jeszcze swoich szans na angaż w klubie.

Dziś drużyna otrzymała wolne. Odpoczynek po bardzo ciężkim tygodniu, w którym trenowano dwa razy dziennie i zagrano dwa sparingi, na pewno się przyda. Laba nie potrwa jednak długo, bo od poniedziałku zespół rozpocznie czwarty tydzień przygotowań do nowego sezonu. Będzie on trochę  lżejszy od poprzedniego. Większy nacisk zostanie położony na ćwiczenia z piłką i taktykę, a nieco lżejszy na treningi siłowe.
Nie oznacza to jednak, że intensywność zajęć drastycznie spadnie. Przeciwnie, we wtorek, środę i czwartek widzewiacy mieć będą znów po dwie jednostki treningowe.
Zwieńczeniem tego tygodnia będzie mecz kontrolny z Dolcanem w Ząbkach. Odbędzie się on w sobotę.

W każdej chwili spodziewani są kolejni piłkarze na testy, ale nie będzie to już mniej liczna grupa. Najwyższy czas, by do drużyny zaczęli dołączać lepsi zawodnicy, ograni na wyższym poziomie ligowym.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress