Dwóch młodych z drugą szansą

5 grudnia 2017, 18:03 | Autor:

W środowym meczu sparingowym z Radomiakiem Radom nie zabraknie testowanych zawodników. O dwóch z nich kibice zdążyli już usłyszeć wcześniej, ponieważ byli oni już na testach u Franciszka Smudy. Teraz dostaną drugą szansę.Przeciwko II-ligowcowi zagrać mają jutro dwaj pomocnicy: 19-letni Bartosz Gęsior oraz 20-letni Mario Cieślik. Obaj noszą bardzo piłkarskie nazwiska, ale tylko ten pierwszy ma faktycznie futbol w genach. To syn Dariusza Gęsiora, który z Widzewem sięgał po dwa tytuły Mistrza Polski. Gęsior Junior wystąpił w niedawnym sparingu wewnętrznym i nie zachwycił. Po namyśle, Smuda chce mu się jednak jeszcze przyjrzeć.

Z kolei Cieślik we wspomnianym wewnętrznym spotkaniu nie wystąpił, ponieważ przyplątał mu się uraz. W środę dostanie szansę pokazania swych umiejętności na tle kandydata do awansu do I ligi. Zaproszenia wysłane były także do dwóch innych młodych graczy, ale jeden doznał kontuzji w ligowym meczu, a drugiego na testy nie chciał zwolnić jego obecny klub.

Oprócz nich, okazję do gry mają dostać jutro wychowankowie Widzewa. Początek zawodów z Radomiakiem o godzinie 12:00.Foto: widzew.com

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress