F. Smuda: „O młodzież martwić się nie musimy”

6 grudnia 2017, 14:42 | Autor:

Widzewiacy kończą już tegoroczne granie. W czwartek i piątek czekają ich ostatnie treningi, a dziś zagrali sparingowo z Radomiakiem Radom. Spotkanie z II-ligowcem zakończyło się remisem 1:1. Jak na łamach widzew.com ocenił je trener łodzian?Szkoleniowiec Widzewa był zadowolony z umiejętności testowanych graczy. „Bardzo dobrze, że ten sparing się odbył. Takie mecze są nam potrzebne. Na pewno nie musimy się martwić o naszą młodzież. To zdolni chłopcy, a przy tym nasi, widzewiacy” – chwalił młodych graczy Franciszek Smuda.

„Franz” cieszył się, że w warunkach meczowych mógł przyjrzeć się nowym twarzom, a także sprawdzić nowe ustawienia taktycznie. „Takie mecze pozwalają nam zarówno sprawdzić umiejętności graczy testowanych, jak i wypróbować naszych zawodników w nowych ustawieniach. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że takie spotkanie się odbyło” – mówił na oficjalnej stronie Widzewa.

Nie wszyscy zawodnicy zagrali z Radomiakiem. Trener postawił na zmienników i kandydatów na widzewiaków.”Szansę na potwierdzenie własnej wartości dostali piłkarze z szerokiego składu pierwszej drużyny, którzy mogli udowodnić, że można na nich stawiać, jak i juniorzy. Ci ostatni na pewno mają duże umiejętności, które przy ich ciężkiej pracy i dużym zaangażowaniu mogą dać oczekiwane efekty” – stwierdził Smuda.


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress