Jeszcze jeden obrońca opuści Widzew

10 stycznia 2018, 18:33 | Autor:

Franciszek Smuda już w minionym roku podziękował za dalszą współpracę czterem zawodnikom, ale na nich odejścia z klubu się nie skończą. Dwie ligi wyżej powędrował już Adam Radwański, a do Łowicza na wiosnę trafić może Konrad Reszka.Widzew rozstał się także z Bartłomiejem Gromkiem, ale jak się dowiedzieliśmy, to nie jedyny obrońca, który zmieni barwy. Jedną nogą poza klubem jest także Kamil Tlaga. Prawy defensor od pewnego czasu ma ogromne kłopoty z wywalczeniem miejsca w składzie. Przegrywa rywalizację z Marcinem Kozłowskim i jesienią zagrał tylko 90 minut.

Sztab szkoleniowy nie chce pozbywać się 30-latka, bo to solidny dubler dla Marcina Kozłowskiego ( i nie tylko), ale na transfer naciska sam Tlaga. Piłkarz chce znaleźć klub, w którym będzie mógł regularnie pojawiać się na boisku. W Widzewie podeszli do tego ze zrozumieniem i nie będą robić mu problemów. Rozwiązanie kontraktu, który kończy się 30 czerwca, ma nastąpić lada dzień. O ile piłkarz dopnie przenosiny do innego zespołu.

Trzeba przyznać, że to ambitne podejście. Nie brakuje przecież zawodników, którzy za wszelką cenę woleliby wypełnić umowę, nawet kosztem bycia notorycznie poza składem. Tlaga może być przykładem dla innych.


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress