Kalendarze Kibiców Widzewa 2017!

18 listopada 2016, 14:03 | Autor:

kalendarze_2017

Od ponad 15 lat wydawany jest kalendarz od kibiców – dla kibiców. Nie zmienia się to od ponad dekady, dlatego również na nadchodzący rok Fanatycy Widzewa przygotowali kolejną edycję widzewskiego kalendarza, który powinien posiadać każdy sympatyk klubu z al. Piłsudskiego – tym bardziej, że stało się to już tradycją.

W kalendarzu na rok 2017 znajdziecie fotografie, które przypomną Wam kilka najciekawszych wydarzeń, m.in. obchody 105. urodzin Dumy Miasta Łodzi, czyli pierwszego racowiska na budowanym stadionie oraz turniej kibiców, najważniejsze mecze z czwartoligowych boisk, świętowanie awansu na pl. Wolności, a także zdjęcia z Euro 2016, turniejów kibicowskich, jakie odbyły się latem, kilku wyjazdów, jakie przyszło grać nam w III lidze, derbów Łodzi, wyróżnionych malunków oraz sportowców, nie koniecznie tych uganiających się za piłką.

kalendarz

Kalendarze wykonane są z najwyższą starannością, na kredowym papierze, w formacie B3. Zbliżają się Mikołajki i święta Bożego Narodzenia. Jesteśmy przekonani, że każdy z Was był na minimum jednym z wydarzeń, zamieszczonych na kalendarzowych kartkach, więc lepszej pamiątki z mijającego sezonu nie będzie. Do kupienia:

– u liderów osiedli i FC
na Facebooku
forum eWidzew
Allegro

Cena to niezmiennie 20 zł. Kupując kalendarze. wspieracie ruch kibicowski na Widzewie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress