Pierwszy mecz

Zgodnie z wymogami o bezpieczeństwie imprez masowych każda osoba, przebywająca na stadionie musi zostać poddana procesowi identyfikacji. Nie oznacza to nic innego, jak obowiązek wyrobienia specjalnej karty, zwanej Kartą Identyfikacji Kibica oraz potwierdzenie swojego wizerunku.

Wyrobienie karty to jednorazowy koszt 10 pln.

Kartę wyrabia się na kilka sposobów. Można wyrobić ją w kasie, okazując dokument tożsamości ze zdjęciem i peselem. Na miejscu zostanie zrobione zdjęcie i wizerunek kibica zostanie potwierdzony. Można także przynieść wypełniony wniosek bezpośrednio do kasy – wniosek o wydanie karty KIK. Można także wyrobić ją wcześniej za pośrednictwem strony internetowej, a następnie podczas jej odbioru w kasie potwierdzić swój wizerunek. Nieco łatwiej mają członkowie zorganizowanych grup, o szczegóły pytajcie Waszych liderów.

Po zakupie karty KIK należy zakupić bilet na mecz. Tutaj również istnieją dwa sposoby, bilet można zakupić albo w kasie albo przez internet, a następnie odebrać go w kasie. Ceny ? Bardzo różne. Klub przygotowuje bowiem szereg promocji, np. im wcześniej zakupimy bilet tym jest on tańszy.

Aktualne cenniki, możliwość wyrobienia karty KIK oraz zakupu biletu przez internet znajduje się tutaj.

W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest oświadczenie opiekuna – oświadczenie opiekuna osoby niepełnoletniej. Oświadczenie to oddajemy w kasie podczas wyrabiania karty KIK dla małolata.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress