Mikołajki na Widzewie (video)

6 grudnia 2017, 17:38 | Autor:

Za godzinę finał „Widzewskiej Choinki”, ale już teraz akcję można uznać za niesamowicie udaną. W ciągu dnia przez klub przewinęło się około półtora tysiąca dzieci, które w towarzystwie znanych osób przygotowywały świąteczne ozdoby!Przy Piłsudskiego tłoczno było już od samego rana. Ilość dzieci, które zgłosiły się do pomocy znów przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Nie nadążano z oprowadzeniem młodych kibiców po najciekawszych zakątkach stadionu – taki element także znalazł się w programie. Później szykowany ozdoby, które wieczorem zawisną na wspólnie przygotowanej choince.

W klubie spotkań można było także piłkarzy, zwolnionych ze sparingu z Radomiakiem Radom. Wspólnie z dziećmi bombki i inne ozdoby choinkowe szykowali m.in. Daniel Mąka, Mateusz Michalski, Radosław Sylwestrzak czy Daniel Świderski. Oblegany był także rozdający setki autografów prezes Przemysław Klementowski.

Już niebawem przekonamy się, jak wyglądać będzie ostatecznie „Widzewska Choinka”. Tymczasem dzięki Widzew TV zobaczyć możecie kulisy powstawania jej elementów.
Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress