Sernas nie chce do III ligi

9 stycznia 2017, 16:31 | Autor:

Darvydas_Sernas

Wśród piłkarzy, którymi szefowie Widzewa kontaktowali się tej zimy, znalazło się także nazwisko Darvydasa Sernasa. To zawodnik dobrze znany łódzkim kibicom, przed kilkoma laty współtworzył zabójczy duet napastników z Marcinem Robakiem. Snajper nie chce jednak wracać do klubu.

O zainteresowaniu Litwinem poinformowały dziś łódzkie media. Działacze RTS kontaktowali się z nim w zeszłym tygodniu, chcąc wybadać, czy byłby on w ogóle zainteresowany takim ruchem. Konkretnej oferty jeszcze nie było. Sam Sernas zaznaczył jednak, że gra na czwartym poziomie rozgrywkowym nie za bardzo go interesuje. „Musiałem odmówić, bo polska trzecia liga to jednak dla mnie za niski poziom” – powiedział, cytowany przez „Widzewiaka”.

Sernas od początku sezonu 2016/2017 pozostaje bez klubu. Wciąż ma nadzieję, że dostanie propozycję z zespołu, występującego na wyższym poziomie. Na razie bezrobocie jest dla niego korzystniejsze, niż gra przy Piłsudskiego. Litewskiego napastnika łączono z Widzewem już dwa lata temu. Wtedy jednak były to tylko plotki.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress