W Zduńskiej Woli zebrano ponad 100 tysięcy złotych!

11 stycznia 2017, 19:47 | Autor:

pomagamy

Grudniowa impreza „Pomagamy od serca” w Zduńskiej Woli okazała się być nie tylko sukcesem organizacyjnym, ale także wielkim sukcesem finansowym. Na leczenie chorej na tzw. siatkówczaka Oliwki zebrano ponad 100 tysięcy złotych!

Na tak dużą kwotę złożyło się wiele składników. Fundacja PKO Banku Polskiego wylicytowała udział w zawodach za blisko 20 tysięcy złotych. Sporo kosztowały także zaproszenia na bal charytatywny, który odbył się po zmaganiach sportowych. Zysk przyniosły też cegiełki, będące biletami wstępu na halę, jednak największy zastrzyk gotówki to efekt licytacji pamiątek.

Organizatorom udało się pozyskać na aukcję nawet koszulkę wielkich piłkarskich sław – Leo Messiego z FC Barcelony oraz Cristiano Ronaldo z Realu Madryt. Łatwo zgadnąć, że właśnie te dwa trykoty cieszyły się największym zainteresowaniem, choć hojni uczestnicy balu nie skąpili złotówek także na koszulkę Arkadiusza Milika, Adriana Budki czy gadżety od sióstr Agnieszki i Urszuli Radwańskich oraz zawodniczki MMA Joanny Jędrzejczyk.

Liczenie środków trwało dość długo, ponieważ część zwycięzców licytacji dokonywało płatności przelewem. Finalnie zebrana kwota zamknęła się w imponujących 110 044 złotych!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress