Po 6 latach na Widzewie znów pojawią się goście!

6 kwietnia 2017, 12:01 | Autor:

Wisła_wyjazd

Zastanawialiście się, jak długo na stadionie Widzewa nie pojawiają się kibice gości? Sprawdziliśmy – to już prawie sześć lat! Na szczęście wszystko wskazuje na to, że w końcu na Piłsudskiego pojawią się przyjezdni!

Niebawem do Łodzi przyjadą fani z Łomży, którzy zamierzają licznie stawić się na meczu. Rozpoczęli już nawet specjalną mobilizację na to wydarzenie, zakładając m.in. stronę internetową www.WszyscyNaWidzew.pl! Co ciekawe, spotkanie Widzew – ŁKS odbędzie się 22 kwietnia.

Dzień później bylibyśmy świadkami szóstej rocznicy meczu przy Piłsudskiego bez przyjezdnych. Ostatni raz w „klatce” łódzkiego stadionu pojawili się kibice Polonii Bytom. Miało to miejsce 23 kwietnia 2011 roku. Od tamtej pory sektor dla przyjezdnych przy Piłsudskiego 138 świecił pustkami. Co prawda na RTS przyjechało kilka ekip, ale był to albo „mecz przyjaźni” z Ruchem Chorzów, albo skromniejsza delegacja kibiców, wpuszczona na trybuny dzięki uprzejmości widzewiaków.

Jesteśmy ciekawi, w jakiej liczbie przyjadą fani ŁKS. Mogą oni liczyć na maksymalnie 907 biletów. Tyle wynosi bowiem sektor gości na nowym stadionie.