Około 300 fanów Widzewa w Olsztynie…
29 września 2011, 11:46 | Autor: RyanOkoło 300 fanów Widzewa wyruszyło w daleką drogę do Olsztyna na mecz 1/16 Pucharu Polski. Podróż rozpoczęliśmy we wczesnych godzinach rannych zbiórką pod Centralem. Następnie udaliśmy się na dworzec PKP Łódź Kaliska, skąd z kilkunastominutowym opóźnieniem wyjechaliśmy w kierunku Torunia. W Toruniu przesiadka, odwiedzamy malowniczo położoną miejscowość Stare Jabłonki, gdzie odpoczywamy nad jednym z jeziorek. Następnie szybka podróż już bezpośrednio do Olsztyna, skąd autobusami udajemy się na stadion. Po sprawnym wpuszczeniu, w około 300 osób zasiadamy na sektorze. Nasz doping tego dnia przyzwoity, ale zawsze może być lepiej :) Sam mecz nudny, stąd ze sporym zainteresowaniem obejrzeliśmy pokaz rajdowy przygotowany w przerwie meczu, tym bardziej że nigdy wcześniej na stadionach nie mieliśmy z czymś takim do czynienia.
Na stadionie przy Piłsudskiego w Olsztynie wywieszamy flagi: Troll, WfcG, Ludzie Honoru oraz Łódzki Widzew.
Wreszcie nasi kopacze w 61 minucie zdobywają, jedyną,, zwycięską jak się okazało, bramkę. W dobrych nastrojach powracamy do domów, nasza podróż kończy się ok. 00:40 ponownie na Łodzi Kaliskiej…
Wkrótce szersza relacja z wyjazdu.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska