Kibice Widzewa wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka
10 czerwca 2022, 08:00 | Autor: Bercik
1 czerwca obchodzony jest Dzień Dziecka. Tak jak to zawsze było w poprzednich latach, o najmłodszych pamiętali również kibice Widzewa z łódzkich osiedli oraz fan clubów, nie tylko z Polski, którzy w ostatnich dniach obdarowali najmłodszych widzewskimi gadżetami. Poniżej prezentujemy kilka akcji, ale było ich dużo więcej.
Aż 36 900 złotych zebrano dzięki zbiórce Widzewskiej Emigracji i fan clubu z Piotrkowa Trybunalskiego. Cała ta kwota wykorzystana została na zakup 308 kart podarunkowych dla dzieci z dwunastu placówek opiekuńczych z kraju. Oprócz tego, wszyscy otrzymali mnóstwo gadżetów, zaś podopieczni pogotowia opiekuńczego pojechali na wycieczkę do Energylandii. W akcję włączyły się jeszcze fan cluby z Drezdenka, Koźminka, Pabianic czy Skierniewic.
Obchody Dnia Dziecka odwiedzili widzewiacy z Pabianic, którzy rozdali najmłodszym vlepki, smyczki, balony, a także lizaki. Łącznie, około 500 sztuk gadżetów rozeszło się błyskawicznie!
Na swoich lokalnych piknikach zjawili się również kibice z fan clubów z Łowicza czy Zgierza.
Nie próżnowały łódzkie osiedla. W całej akcji wzięły udział między innymi Chojny, Dąbrowa, Górniak, Olechów-Janów, Stare Miasto, StaroMiejska Emigracja, Widzew Wschód, Zarzew i Żabieniec, a tego dnia najmłodszym rozdana została masa widzewskich gadżetów!
Akcji było o wiele więcej i nie sposób ich wszystkich wymienić – jeśli więc jakąś pominęliśmy, z góry przepraszamy. Przypominamy także, że już jutro w Skierniewicach odbędzie się Dzień Dziecka z Widzewem, którego jesteśmy patronem medialnym. Więcej na ten temat TUTAJ.
Foto: Elita Pabianic







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki
Brawo, szacunek.
RTS – Razem Tworzymy Siłę
Wszyscy jesteśmy jedną wielką widzewską rodziną!
Serce rośnie!!!
Fajna akcja, ale czy wy na poważnie z tym zamazywaniem twarzy? Małolatom nikt nie robi pikseli, piłkarzom Widzewa i ludziom związanym z klubem w podobnych sytuacjach tez nikt nie animizuje wizerunku. To jakaś większa konspiracja? Później znowu wracacie do ukrycia? Rozumiem różne sytuacje, ale to już jest po prostu komiczne. Przepraszam jak kogoś uraziłem, ale już nie mogłem się powstrzymać. Sama idea jest świetna, i godna naśladowania.