Ampfutboliści Widzewa kończą sezon

6 listopada 2021, 09:45 | Autor:

To już ostatni weekend tego roku, kiedy emocjonować się będziemy rozgrywkami Amp Futbol Ekstraklasy. W decydującej imprezie sezonu gra toczyć się będzie przede wszystkim o zdobycie mistrzostwa Polski, ale zawodnicy Widzewa Łódź będą liczyli na swe premierowe zwycięstwo. Trzymamy kciuki, by teraz się udało!

Podopieczni Rafała Chorążego mają za sobą turniej zorganizowany w Warszawie. Niestety, zdecydowanie nie mogą go zaliczyć do udanych, bo w jego trakcie ponieśli cztery porażki. Jako usprawiedliwienie można dodać fakt, że wystąpili wyłącznie w krajowym składzie, dlatego bardzo istotne jest to, że dziś i jutro wspierać ich będą posiłki z Francji. Nie tylko dobrze znani Billy Lunaschi i Michael Mayali, ale także Jerome Raffetto oraz Romain Tanchon.

Polsko-francuska mieszanka zainauguruje krakowską imprezę dzisiaj o godzinie 13:30, kiedy to mierzyć się będzie z Wartą Poznań. W sobotę czerwono-biało-czerwoni wyjdą na boisko raz jeszcze, aby stawić czoła Legii Warszawa – stanie się to o godzinie 16:15. Niedziela zacznie się od potyczki z Podbeskidziem Kuloodpornymi Bielsko-Biała. Na koniec odbędzie zaś pojedynek z gospodarzami, Wisłą. Mimo dużej różnicy poziomów, emocji w nim nie zabraknie.

Impreza rozegrana stadionie na stadionie Prądniczanki Kraków, zaś wstęp na wszystkie spotkania będzie darmowy. Tak jak zawsze, przebieg zawodów będzie można również śledzić w sieci. Bezpośrednia transmisja dostępna będzie na stronie tvpsport.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Mecze turnieju:

sobota, 6 listopada

Wisła Kraków – Warta Poznań, godz. 11:00
Legia Warszawa – Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała, godz. 12:15
Warta Poznań – Widzew Łódź, godz. 13:30
Wisła Kraków – Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała, godz. 15:00
Legia Warszawa – Widzew Łódź, godz. 16:15

niedziela, 7 listopada

Widzew Łódź – Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała, godz. 9:00
Warta Poznań – Legia Warszawa, godz. 10:15
Wisła Kraków – Widzew Łódź, godz. 11:45
Warta Poznań – Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała, godz. 13:00
Wisła Kraków – Legia Warszawa, godz. 14:30

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Michal
2 lat temu

Tak czy siak,nie spadną

1
0
Would love your thoughts, please comment.x