Cecherz ocenia Krzywickiego: „Znaleźliśmy wspólny język”

2 marca 2017, 09:00 | Autor:

Przemysław_Cecherz

Sprowadzenie kolejnego napastnika ucieszyło zarówno kibiców Widzewa, jak i jego trenera. Przemysław Cecherz nie ukrywa, że z optymizmem patrzy na współpracę z Marcinem Krzywickim. Na łamach widzew.com wylicza walory piłkarza.

Cecherz liczy, że Krzywicki będzie solidnym wzmocnieniem jego zespołu. Zdaniem trenera ma wiele atutów. „To zawodnik posiadający świetne warunki fizyczne. Ma dwa metry wzrostu, przy dobrej koordynacji ruchowej i sile. Dodatkowo, przy takim wzroście to jednocześnie zawodnik szybki i potrafiący grać jeden na jeden. Największym atutem Marcina jest doświadczenie, które zdobywał na poziomach ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi” – opisuje swojego nowego podopiecznego.

Trener Widzewa podkreśla, że do jego drużyny dołączył piłkarz, z którym szybko złapał dobry kontakt. „Jeśli chodzi o jego umiejętności, jego warsztat piłkarski to nie mam co do nich żadnej wątpliwości. Rozmawiałem z Marcinem już w ubiegły piątek. Znaleźliśmy wspólny język i byłem bardzo zadowolony z tej rozmowy. Osobiście czekałem tylko na załatwienie formalności przez zarząd” – mówi widzew.com.