DiMedical nadal sponsorem strategicznym Widzewa!

28 czerwca 2022, 19:55 | Autor:

Przed stadionem Widzewa Łódź odbyła się dziś konferencja prasowa, poświęcona prezentacji nowego autokaru pierwszej drużyny. W jej trakcie usłyszeliśmy jednak inną bardzo ważną wiadomość! W sezonie 2022/2023 firma DiMedical pozostanie bowiem sponsorem strategicznym klubu – a do tego podwoi swoje zaangażowanie!

Współpraca firmy z Widzewem rozpoczęła się już na początku poprzedniego sezonu – wtedy dołączyła ona do grona partnerów klubu, w październiku została też sponsorem strategicznym derbów Łodzi. Na początku kolejnego roku weszła zaś jeszcze bardziej, ostatecznie zostając sponsorem strategicznym czterokrotnego mistrza Polski na całą rundę wiosenną. Oprócz tego, partycypowała ona w kosztach brandingu stadionu i wsparła oklejenie autokaru. W najbliższym sezonie, logo firmy ciągle znajdowało się będzie na koszulkach zawodników łódzkiego zespołu.

„Jesteśmy tutaj po to, by podzielić się pewną bardzo dobrą informacją. Chcemy przedstawić naszego nowego sponsora, a zarazem sponsora, z którym współpracowaliśmy już wcześniej. W nowym sezonie DiMedical zostaje z nami, nadal będzie sponsorem strategicznym. Współpraca dalej będzie funkcjonowała, zaś projekt będzie się rozwijał” – zaczął prezes Mateusz Dróżdż.

„Jestem z tego dumny, bo ta współpraca to nie tylko sponsoring, ale także relacja koleżeńska i przyjacielska. Na koniec dnia, najważniejszy jest jednak biznes i warunki tej współpracy. Jeżeli chodzi o te warunki, to jest to dwukrotny wzrost tej umowy. Wchodzimy w Ekstraklasę, ale też wchodzimy w inny wymiar. Ja się z tego bardzo cieszę” – powiedział wiceprezes Michał Rydz.

„Jestem dumny z siebie, ale też z całej mojej drużyny DiMedical, gdyż to dzięki nim tutaj stoję. Przedłużyliśmy umowę o kolejny rok, to był dla mnie pewien warunek wewnętrzny. Chciałbym jeszcze czynniej uczestniczyć w rozwoju Wielkiego Widzewa. Dziękuję za przyjęcie mnie do tego zespołu, liczę na to, że chociaż w taki sposób jesteśmy w stanie pomóc w rozwoju klubu. Zarząd nam się już odwdzięczył, mam nadzieję, że odwdzięczą się również piłkarze i z każdego meczu, tym nowym autokarem, będą przywozić trzy punkty” – podsumował Karol Majewski.

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
28
0
Would love your thoughts, please comment.x