DiMedical nadal sponsorem strategicznym Widzewa!

28 czerwca 2022, 19:55 | Autor:

Przed stadionem Widzewa Łódź odbyła się dziś konferencja prasowa, poświęcona prezentacji nowego autokaru pierwszej drużyny. W jej trakcie usłyszeliśmy jednak inną bardzo ważną wiadomość! W sezonie 2022/2023 firma DiMedical pozostanie bowiem sponsorem strategicznym klubu – a do tego podwoi swoje zaangażowanie!

Współpraca firmy z Widzewem rozpoczęła się już na początku poprzedniego sezonu – wtedy dołączyła ona do grona partnerów klubu, w październiku została też sponsorem strategicznym derbów Łodzi. Na początku kolejnego roku weszła zaś jeszcze bardziej, ostatecznie zostając sponsorem strategicznym czterokrotnego mistrza Polski na całą rundę wiosenną. Oprócz tego, partycypowała ona w kosztach brandingu stadionu i wsparła oklejenie autokaru. W najbliższym sezonie, logo firmy ciągle znajdowało się będzie na koszulkach zawodników łódzkiego zespołu.

„Jesteśmy tutaj po to, by podzielić się pewną bardzo dobrą informacją. Chcemy przedstawić naszego nowego sponsora, a zarazem sponsora, z którym współpracowaliśmy już wcześniej. W nowym sezonie DiMedical zostaje z nami, nadal będzie sponsorem strategicznym. Współpraca dalej będzie funkcjonowała, zaś projekt będzie się rozwijał” – zaczął prezes Mateusz Dróżdż.

„Jestem z tego dumny, bo ta współpraca to nie tylko sponsoring, ale także relacja koleżeńska i przyjacielska. Na koniec dnia, najważniejszy jest jednak biznes i warunki tej współpracy. Jeżeli chodzi o te warunki, to jest to dwukrotny wzrost tej umowy. Wchodzimy w Ekstraklasę, ale też wchodzimy w inny wymiar. Ja się z tego bardzo cieszę” – powiedział wiceprezes Michał Rydz.

„Jestem dumny z siebie, ale też z całej mojej drużyny DiMedical, gdyż to dzięki nim tutaj stoję. Przedłużyliśmy umowę o kolejny rok, to był dla mnie pewien warunek wewnętrzny. Chciałbym jeszcze czynniej uczestniczyć w rozwoju Wielkiego Widzewa. Dziękuję za przyjęcie mnie do tego zespołu, liczę na to, że chociaż w taki sposób jesteśmy w stanie pomóc w rozwoju klubu. Zarząd nam się już odwdzięczył, mam nadzieję, że odwdzięczą się również piłkarze i z każdego meczu, tym nowym autokarem, będą przywozić trzy punkty” – podsumował Karol Majewski.

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
1 rok temu

Sponsor niech odwdzięczy się fachową opieką lekarską , aby było jasne czy zawodnik jest kontuzjowany i jak należy Go leczyć a nie dopiero po miesięcznych konsultacjach….

Don Fredro
Odpowiedź do  Paweł
1 rok temu

A co oni mają do tego?

Marsen
1 rok temu

Panie Karolu dziękujemy.

Jaro
1 rok temu

Dziękujemy za wsparcie finansowe naszego ukochanego WIDZEWA.

Michał
1 rok temu

No i brawo Karol. Jesteś przykładem dla wszystkich młodych Widzewiaków. Dowodem na to, że warto się uczyć, studiować i pracować w pocie czoła, żeby znaleźć swój powód do dumy i stać się częścią tego, co się kocha.

Koniarek
1 rok temu

A Termoton mam nadzieję, że nas nie opuści.
Bez nich nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy.

Mariusz
1 rok temu

Widać że ktoś z rządzących ( prezes Dróżdż) nie zna pojęcia słowa ,,nowy”.Jeszcze tak niedawno mówił ,że będzie nowy tz.w pełni słowa znaczeniu sponsor.Kibice się prześcigali wymieniajac sponsora, a okazało się – stary Dimedical.Ja wiem że każdy sponsor jest potrzebny ,ale człowiek wykształcony powinien wiedzieć o czym mówi.Moim zdaniem, to jest przegięcie i robienie z kibiców glupców,którzy nie myślą i ślepo wierza we wszystko .

Rafał
Odpowiedź do  Mariusz
1 rok temu

Ale przecież prezes mówiąc o nowych sponsorach nie miał na myśli koszulkowego… Bynajmniej ja tego tak nie odebrałem.

Mariusz
Odpowiedź do  Rafał
1 rok temu

Ja wyczytałem o nowym to znaczy o takim którego nie ma i który przyjdzie.Wtedy na wpisach była nazwa BAKOMA.Napisałem w tym sensie a co niektórzy dają bany.Pewnie też nie rozumieją słowa nowy.

Mariusz
Odpowiedź do  Rafał
1 rok temu

Mógł prezes powiedzieć tak: Że obecny sponsor zwiększy swój wkład to by wszystko było jasne .

Rafał
Odpowiedź do  Mariusz
1 rok temu

Nowy sponsor to nie znaczy, że nowy sponsor strategiczny. Mowa była zapewne o mniejszych sponsorach. Czekamy na konkrety

Waldi
Odpowiedź do  Mariusz
1 rok temu

Mariuszu,
Właśnie swoimi tępymi postami udowodniłeś, że o marketingu gówno wiesz, a o marketingu jako takim tym bardziej.

Skumałeś mojego posta?

Stefański
1 rok temu

No to niezłe grosze sypali dotąd skoro podwajają. Oni zostają i reszta pewnie też co nie i dalej będziemy śmigać w tych paskudnych banerach reklamowych zwanych dla zmylenia kibiców koszulkami meczowymi? Mówię wam dajcie mniejszy herb to się zmieści pod nim kolejny „sponsor” i zanim ktoś się wścieknie niech ten ktoś zrozumie że zależy mi na prezencji i prestiżu tego klubu a teraz wyglądamy jak drugoligowiec co mnie potwornie wkurza bo to właśnie takie małoklubikowe że prezesi nie potrafią ogarnąć jednego solidnego sponsora na front i tyle tylko po całej wsi zbierają wszystkie Januszexy na jeden wielki kolaż z logotypów.… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Stefański
TAZxiii
Odpowiedź do  Stefański
1 rok temu

W eks jest wymóg dot. Gdzie i w jakich rozmiarach mogą być sponsorzy, z tego co wiem to na koszulce bodajże tylko maks 3, więc dzięki Bogu.

Rafał
Odpowiedź do  Stefański
1 rok temu

Ale przecież lepsi tacy sponsorzy niż zadni chyba nie? Też bym chciał firmę która dużo wyłoży na klub i zajmie centralne miejsce na koszulce, ale z drugiej strony większą liczbą sponsorów dywersyfikuje źródła przychodów, dzięki czemu Widzew nie jest uzależniony od jednej firmy.

Mar
1 rok temu

Zakup autokaru? A przetarg nie miał wyłonić firmy,.która będzie właścicielem autokaru,wszystko będzie na jej głowie ?

Rafi
1 rok temu

Fajnie i zapraszamy innych. Bakoma na co czekacie.

Pen
1 rok temu

Oby nie szło to wszystko w testy covidowe

Waldi
Odpowiedź do  Pen
1 rok temu

Bo?

Rysiek
1 rok temu

Super ze jesteśmy dalej z tymi którzy nam pomagali jak tego potrzebowaliśmy. Widzewska Drużyna BRAWO

R T S
1 rok temu

Więcej takich kibiców jak pan Majewski,a klub będzie się rozwijał.

Last edited 1 rok temu by R T S
R✝️S
1 rok temu

Czy nikomu nie przeszkadza herb w innych kolorach? Straszna lipa wyszła, mam nadzieję, że na Szczecin ktoś to ogarnie i pojadą w oryginalnym herbie.

Waldi
1 rok temu

Łeska w oku…

Brawo!

Mar
Odpowiedź do  Waldi
1 rok temu

Brawo ty, lol

defensywny napastnik
1 rok temu

Do marudzących……..kogo się spodziewaliście Red bula ? Tesla ? Każdy sponsor jest istotny….i najważniejszy. Jak nie putin (celowo z małej ) to wszystko pasuje………..nawet braweran :)

Adsam
1 rok temu

co to za sponsor tu jest potrzebny co daje minimum 30 mln na sezon to jest płotka

Widzewiak
1 rok temu

Pan Karol to widzewiak. DiMedical to wbrew pozorom duży sponsor. Dla mnie to świetna wiadomość. Trzymam kciuki za współpracę.

Kibic1910
1 rok temu

„Wchodzimy w Ekstraklasę, ale też wchodzimy w inny wymiar. Ja się z tego bardzo cieszę” – powiedział wiceprezes Michał Rydz.
Spokojnie Prezesie. Oby tylko nie wyszło tak, że szybko wejdziemy i szybko zjedziemy.
Transfery na kolana nie powalają. Zawodnicy Stali, których sprowadziliśmy pod koniec sezonu mieli sporo problemów i tak na prawdę utrzymali się dzięki dobrej I rundzie, a później to był już zjazd w dół tabeli i szczęście, że dół tabeli także tracił punkty to się utrzymali. Albańczyk wielka niewiadoma, a czy reszta spełni wymagania EX to się okaże.
Pracujmy w ciszy i pokorze, a będzie dobrze.

28
0
Would love your thoughts, please comment.x