Nowy autokar oficjalnie zaprezentowany

28 czerwca 2022, 21:30 | Autor:

W trakcie dzisiejszej konferencji prasowej dowiedzieliśmy się o tym, że DiMedical wciąż będzie sponsorem strategicznym Widzewa Łódź. Spotkanie zorganizowane zostało jednak w zupełnie innym celu. Oficjalnie zaprezentowany został bowiem nowy autokar klubowy, którym w tę środę piłkarze pojadą do Woli Chorzelowskiej.

Pojazd stanął dziś wieczorem pod „Sercem Łodzi”, a towarzyszyły temu krótkie wystąpienia zarządu łódzkiego klubu. „Bez państwa udziału, ten autokar by tu nie stał. W imieniu zarządu i całego klubu, dziękuję za wsparcie finansowe oraz merytoryczne. To jest pewna oznaka tego, że Widzew się zmienia. Kiedyś jeździliśmy innym autobusem, nie wypadało, by on był w takiej szacie graficznej. Mnie ten autobus się podoba. Uważam, że jest prześliczny, dlatego gratuluję osobom, które wzięły udział w wyborach szaty graficznej” – wyjawił prezes Mateusz Dróżdż.

„Chciałem podziękować wszystkim zgromadzonym, którzy dołożyli cegiełkę do tego pięknego autokaru. Z dumą będziemy podróżować nim po Polsce i przywozić trzy punkty. Chcemy, żeby Widzew i sportowo, i organizacyjnie był na poziomie Ekstraklasy. Ten autobus jest już pewnym symbolem tego, że do tej Ekstraklasy dojeżdżamy” – dodał wiceprezes Michał Rydz. „Dech zapiera w piersiach. Pierwszy raz widzę na żywo ten autokar – projekt był niesamowity, ale to, co widzę, jest jeszcze lepsze” – podkreślił na sam koniec Karol Majewski z firmy DiMedical.

Przypomnijmy, że autokar został oklejony dzięki kibicom Widzewa, którzy nabyli łącznie 3709 cegiełek – zysk z nich przeznaczony został właśnie na ten cel. Nazwiska lub ksywki części z nich znalazły się na bokach pojazdu, kolejni mieli dzisiaj okazję do zwiedzenia jego wnętrza, a dla najhojniejszych zorganizowana zostanie zamknięta impreza. Sam autokar będzie zaś służył pierwszej drużynie czerwono-biało-czerwonych. Już w środę wyruszy ona nim na zgrupowanie.

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mar
1 rok temu

Dobrze, że nie ma fotorelacji z tego wydarzenia,.bo dostęp do artykułu byłby…za cegiełkę…

FcGrójec
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Wielki Widzew to Nasza wspólna sprawa – a bez kasy tego nie będzie. Jak tego nie rozumiesz to trudno. Mam zaufanie do tego zarządu i ufam że pieniądze nie idą tam gdzie nie potrzeba.

Waldi
Odpowiedź do  FcGrójec
1 rok temu

Czyli że co? Widzew nie ma budżetu na takie małe wydatki?

Kołomir
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Napewno lepiej dać na autokar niż na wojenki między super dezyzyjnymi fanatykami gdzie ciągle jest wojenka o wpływy z handelku obojętne czy stary czy nowy układzik. A z prawdziwą miłością do barw klubowych to nie wiele ma to wspólnego.

Mike nieżelazny
Odpowiedź do  Kołomir
1 rok temu

Dokładnie, są ludzie, są karnety, a układy rosną w najlepsze. Z taka „Wiarą…” będziemy jedynie średnikami.

defensywny napastnik
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

nie ciekawi cię nie czytaj .i nie komentuj ………a swoje złote myśli zostaw dla siebie

Mar
Odpowiedź do  defensywny napastnik
1 rok temu

Właśnie mnie ciekawi więc czytam, a potem wyciągam wnioski z lektury. Już w podstawówce tego uczono…ale co ty…

defensywny napastnik
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Jeżeli ci Widzew przeszkadza i drażni…..daj sobie spokój. W klepsydra wita….tam masz jedno wielkie pasmo sukcesów.

Mar
Odpowiedź do  defensywny napastnik
1 rok temu

Próbujesz atakować, ale jesteś taki defensywny…zacofany znaczy, takie merytoryczne zero. Bez odbioru

Mike nieżelazny
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Dałeś, że cię piecze?

Seba
1 rok temu

Napisy z imionami =porażka

TomaszCzewa
1 rok temu

Świetna inicjatywa i potwierdzenie tego, że to co najlepsze jeszcze przed nami.
Razem tworzymy siłę, razem tworzymy Wielki Widzew.
Wszystkim życzę dużo uśmiechu i pogody ducha.
Pozdrawiam.

Paweł
Odpowiedź do  TomaszCzewa
1 rok temu

Autokar też potrzebny , tylko co z obietnicami pana prezesa 3 dzień właśnie mija , jutro wyjazd na zgrupowanie a 3 transferów niema…..Panie Prezesie gdzie pana słowo???

Grzesiek
1 rok temu

A dla mnie ważniejsze od wyglądu (przepraszam, na tych sprawach się nie znam) jest pytanie, dokąd zawiezie nas ten autokar? I idzie mi rzecz jasna o aspekt piłkarski, o którym coś powiedzieć mogę. Miały być transfery jeszcze przed zgrupowaniem, a tychże nadal nie ma. Oczywiście Julka nie liczę, bo jego traktuję już jak „swojaka”. Oby był to jak najczęściej „wesoły autobus” po wygranych wyjazdach, ale żeby była szansa na, muszą być napastnicy, a ich — wciąż brak…
Ps. Panie Kamilu, wczoraj napisałem dobre słowo o Franku Smudzie, ale jakoś nie widzę nigdzie tego wpisu. Pomyłka, czy już cenzura…? Pozdrawiam.

Andrzej
1 rok temu

Wygląda zajebiście

Andrzej
1 rok temu

Wygląda super

Andrzej
1 rok temu

Jest git

Piotr
1 rok temu

W naszym herbie są narodowe barwy na żaglu, a wieniec w złocie się mieni. Ten pseudoherb na autokarze to jakaś kpina.

BazylWidzew
Odpowiedź do  Piotr
1 rok temu

Dokładnie. Herb został normalnie zbeszczeszczony kto za to odpowiada powinien siedzieć.

YNWA
Odpowiedź do  Piotr
1 rok temu

Czy naprawdę nie mamy już się o co czepiać?

BazylWidzew
Odpowiedź do  YNWA
1 rok temu

To nie jest czepianie się, tylko to nie jest herb Widzewa

Łukasz
1 rok temu

SZTOS

Carlo1910
1 rok temu

Szacunek dla wszystkich, którzy wpłacili na to!

Widzewtoya
1 rok temu

Autobus jest zaje…sty! Swietnie, ze zrobiono go tylko w czerwieni i bieli, bo przy tym wzorze grafiki zloty kolor moglby troche psuc efekt. Brawo!

Piotr
Odpowiedź do  Widzewtoya
1 rok temu

Herb ma swoje barwy i grafika czy cokolwiek innego nie powinno mieć znaczenia. Drugi Raków jeszcze z Widzewa zrobicie. Flagi nie mają znaczenia i inne kolory na herbie też mają nie mieć znaczenia?

Widzew-Rapid, byłem tam...
1 rok temu

a tak, żeby było w pełni transparentnie – będzie informacja, jaki był końcowy koszt, 35tyś, mniej, może więcej i co się ew. stało z nadwyżką ze sprzedaży cegiełek – zatankowaliśmy do pełna,kupiliśmy płyn do spryskiwaczy szyb, choinkę o zapachu ligi mistrzów, poszło na premię za realizację brandingu,etc. ?

26
0
Would love your thoughts, please comment.x