Nowy autokar oficjalnie zaprezentowany

28 czerwca 2022, 21:30 | Autor:

W trakcie dzisiejszej konferencji prasowej dowiedzieliśmy się o tym, że DiMedical wciąż będzie sponsorem strategicznym Widzewa Łódź. Spotkanie zorganizowane zostało jednak w zupełnie innym celu. Oficjalnie zaprezentowany został bowiem nowy autokar klubowy, którym w tę środę piłkarze pojadą do Woli Chorzelowskiej.

Pojazd stanął dziś wieczorem pod „Sercem Łodzi”, a towarzyszyły temu krótkie wystąpienia zarządu łódzkiego klubu. „Bez państwa udziału, ten autokar by tu nie stał. W imieniu zarządu i całego klubu, dziękuję za wsparcie finansowe oraz merytoryczne. To jest pewna oznaka tego, że Widzew się zmienia. Kiedyś jeździliśmy innym autobusem, nie wypadało, by on był w takiej szacie graficznej. Mnie ten autobus się podoba. Uważam, że jest prześliczny, dlatego gratuluję osobom, które wzięły udział w wyborach szaty graficznej” – wyjawił prezes Mateusz Dróżdż.

„Chciałem podziękować wszystkim zgromadzonym, którzy dołożyli cegiełkę do tego pięknego autokaru. Z dumą będziemy podróżować nim po Polsce i przywozić trzy punkty. Chcemy, żeby Widzew i sportowo, i organizacyjnie był na poziomie Ekstraklasy. Ten autobus jest już pewnym symbolem tego, że do tej Ekstraklasy dojeżdżamy” – dodał wiceprezes Michał Rydz. „Dech zapiera w piersiach. Pierwszy raz widzę na żywo ten autokar – projekt był niesamowity, ale to, co widzę, jest jeszcze lepsze” – podkreślił na sam koniec Karol Majewski z firmy DiMedical.

Przypomnijmy, że autokar został oklejony dzięki kibicom Widzewa, którzy nabyli łącznie 3709 cegiełek – zysk z nich przeznaczony został właśnie na ten cel. Nazwiska lub ksywki części z nich znalazły się na bokach pojazdu, kolejni mieli dzisiaj okazję do zwiedzenia jego wnętrza, a dla najhojniejszych zorganizowana zostanie zamknięta impreza. Sam autokar będzie zaś służył pierwszej drużynie czerwono-biało-czerwonych. Już w środę wyruszy ona nim na zgrupowanie.

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Would love your thoughts, please comment.x