Druga wizyta w Woli Chorzelowskiej

28 czerwca 2022, 15:20 | Autor:

Już jutro piłkarze Widzewa Łódź rozpoczną jedyne przewidziane na ten okres zgrupowanie. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia pojadą do Woli Chorzelowskiej, gdzie spędzą kolejne półtora tygodnia. Dla czerwono-biało-czerwonych będzie to druga wizyta w tym miejscu.

Łodzianie po raz pierwszy zameldowali się w tej znajdującej się pod Mielcem miejscowości w ubiegłym roku, w pierwszych tygodniach pracy trenera przy al. Piłsudskiego. Ośrodek Rado Resort przypadł im zresztą do gustu. Mogli w nim szlifować formę nie tylko w komfortowych warunkach, ale też mając duży spokój – kompleks znajduje się na leśnych terenach, z dala od miejskiego zgiełku. Dość powiedzieć, że w wielu miejscach bardzo trudno złapać nawet zasięg!

Do ciężkiej pracy są to więc warunki idealne – widzewiacy będą mieli do swojej dyspozycji aż cztery naturalne boiska, w tym dwa pełnowymiarowe. Oprócz tego, obiekt posiada siłownię, salę odnowy biologicznej czy salę konferencyjną. Jedynym niesprzyjającym czynnikiem może być temperatura. W tym tygodniu na Podkarpaciu ma ona wynosić blisko czterdzieści stopni!

Łodzianie wyruszą do Woli Chorzelowskiej jutro rano – niedługo poznać powinniśmy pełną kadrę na obóz. Oprócz podwójnych treningów, drużynę czekają trzy sparingi: już w ten piątek z Sandecją Nowy Sącz i Puszczą Niepołomice, a tydzień później ze Stalą Rzeszów.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rafi
1 rok temu

Przed wyjazdem 2 -3 transfery – czekamy. Letniowskiego nie liczę bo był u nas.

sebastian
1 rok temu

Może w rok podciągnęli światłowód ?

Gekoon
1 rok temu

Gdzie som transfery? ;)

adam
1 rok temu

przecież tam za torowi są na obozie

noody
1 rok temu

nie ma napastnika nie ma, a wzmocnienia prezesa to chyba Letniowski i Lenart

.P.
1 rok temu

Co z Julkiem?
Co z napastnikiem/kami?

Golota
1 rok temu

Jędruś w poprzednim poście daję Ci plusa a wchodzi minus z resztą jak widzę nie tylko ja. Manipulacja nawet na tym poziomie zresztą już niejednokrotnie jak coś nie jest pomyśli nadzorcą (może tym razem zostanie puszczone – taka wydaje się drobna ingerencja ) …

Łuki
1 rok temu

Mieliśmy jechać z nowymi piłkarzami czekamy może coś się w końcu ruszy trzymam kciuki

1 rok temu

Co z tym Julkiem?

Paweł
1 rok temu

Mam pytanie co z Letniowskim ? Miał być dziś potwierdzony , tak jak 1-2 inne transfery. Pewnie to staje się nudne ale czas ucieka a u Nas idzie to jak krew z nosa .Pewnie w końcu będzie dobrze ale ile to nerwów kosztuje tych którym naprawdę zależy ………Piszecie jakieś bzdety a kibice czekają na konkretne informacje.

Andrzej
1 rok temu

Napastnik?

Xyz
1 rok temu

Nikogo nowego nie będzie, oprócz Żyro, Shehu, Szoty i Czorba, więc chyba do autokaru muszą wsiąść Ludwikowski, Lenart, Dębiński, Zawadzki i może ktoś jeszcze.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x