Lenart trenuje z pierwszą drużyną

27 czerwca 2022, 18:25 | Autor:

W poniedziałkowe popołudnie piłkarze Widzewa Łódź rozpoczęli kolejny tydzień przygotowań do startu nowego sezonu. W zajęciach na Łodziance wzięło dzisiaj udział dwudziestu czterech zawodników. Wśród nich był kolejny młody gracz – Hubert Lenart z rezerw.

18-letni środkowy obrońca, w zeszłym sezonie będący ważnym ogniwem czwartoligowej ekipy Patryka Czubaka, jest już czwartym reprezentantem Akademii Widzewa, który dołączył do „jedynki”. Wcześniej to samo zrobili bramkarz Kacper Kwiatkowski oraz dwaj zawodnicy z pola – Adam Dębiński i Filip Zawadzki. Wygląda na to, że ta czwórka pojedzie na obóz.

Czerwono-biało-czerwoni pracowali dzisiaj w praktycznie pełnym składzie – jedynie bez Marka Hanouska Czech przechodzi rehabilitację. Po krótkiej przerwie, z bramkarzami ćwiczył też Konrad Reszka, który wkrótce powinien podpisać nowy kontrakt z łódzkim klubem. Nie było jeszcze Juliusza Letniowskiego, bo środkowy pomocnik spodziewany jest w zespole jutro.

We wtorek widzewiacy spotkają się przed południem na Łodziance, a po południu w siłowni i na odnowie biologicznej. W środę wsiądą zaś w autokar i ruszą do Woli Chorzelowskiej. W piątek czekają ich sparingi z Sandecją Nowy Sącz i Puszczą Niepołomice.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
goldi70
1 rok temu

Wraca Julek i to jest dobra wiadomość na początek tego tygodnia. Oby udało się ogarnąć jakiegoś sensownego napadziora przed zgrupowaniem. Co do Marka to uważam, że powinniśmy być poinormowani jaki jest stan faktyczny. Te nic nie mówiące komunikaty, że już niedługo, za parę dni, że może przed pierwszą kolejką, że rehabilitacja – nie macie wrażenia że przerabialiśmy już taki temat z piłkarzem którego nie ma już w Widzewie?

Markoni
Odpowiedź do  goldi70
1 rok temu

Trener dość jasno wyjaśnił jak wygląda sytuacja z Markiem. Teraz tylko pozostaje czekać . Ze zdrowiem jest tak że nigdy nie wiadomo. Można coś przewidywać, ale rolą klubu nie jest informowanie o przypuszczeniach a o tym co jest faktem. Nie sądzisz ?

Last edited 1 rok temu by Markoni
Adam
1 rok temu

Czterech bramkarzy? Nie za dużo?

zgredek
Odpowiedź do  Adam
1 rok temu

2 grających jak złapią uraz albo kartki to kto wystąpi?

Darjush
1 rok temu

Może by tak jeszcze kogoś z młodzieży np Goncalves, Dawid

Ccc
Odpowiedź do  Darjush
1 rok temu

Owczarek od dawna powinien być w jedynce, a tak się cofa

Paweł
Odpowiedź do  Ccc
1 rok temu

Owczarek niemiecki?

wolf
1 rok temu

A gdzie napastnicy?

8
0
Would love your thoughts, please comment.x