Lenart trenuje z pierwszą drużyną

27 czerwca 2022, 18:25 | Autor:

W poniedziałkowe popołudnie piłkarze Widzewa Łódź rozpoczęli kolejny tydzień przygotowań do startu nowego sezonu. W zajęciach na Łodziance wzięło dzisiaj udział dwudziestu czterech zawodników. Wśród nich był kolejny młody gracz – Hubert Lenart z rezerw.

18-letni środkowy obrońca, w zeszłym sezonie będący ważnym ogniwem czwartoligowej ekipy Patryka Czubaka, jest już czwartym reprezentantem Akademii Widzewa, który dołączył do „jedynki”. Wcześniej to samo zrobili bramkarz Kacper Kwiatkowski oraz dwaj zawodnicy z pola – Adam Dębiński i Filip Zawadzki. Wygląda na to, że ta czwórka pojedzie na obóz.

Czerwono-biało-czerwoni pracowali dzisiaj w praktycznie pełnym składzie – jedynie bez Marka Hanouska Czech przechodzi rehabilitację. Po krótkiej przerwie, z bramkarzami ćwiczył też Konrad Reszka, który wkrótce powinien podpisać nowy kontrakt z łódzkim klubem. Nie było jeszcze Juliusza Letniowskiego, bo środkowy pomocnik spodziewany jest w zespole jutro.

We wtorek widzewiacy spotkają się przed południem na Łodziance, a po południu w siłowni i na odnowie biologicznej. W środę wsiądą zaś w autokar i ruszą do Woli Chorzelowskiej. W piątek czekają ich sparingi z Sandecją Nowy Sącz i Puszczą Niepołomice.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
8
0
Would love your thoughts, please comment.x