Wybrano wykonawcę wymiany murawy na stadionie

27 czerwca 2022, 15:15 | Autor:

Zanim piłkarze Widzewa Łódź zagrają pierwszy domowy mecz nowego sezonu Ekstraklasy, na stadionie przy al. Piłsudskiego wymieniona zostanie nawierzchnia. Wiemy już, kto będzie wykonawcą tego zamówienia. To mająca swoją siedzibę w Krakowie firma Pagro.

W przetargu, rozpisanym przez Miejską Arenę Kultury i Sportu, wzięły udział dwie firmy, Pagro oraz Dropservice. Kryteria wyboru również były dwa – cena oraz gwarancja. Oferta złożona przez krakowskie przedsiębiorstwo okazała się korzystniejsza, a więc to ono wygrało postępowanie. Pagro ma swym dorobku wiele realizacji, choćby na obiektach Lecha Poznań, Legii Warszawa, Śląska Wrocław, Wisły Kraków czy dziesiątkach innych w całym kraju.

Co dalej? Kolejnym krokiem jest podpisanie przez firmę umowy z magistratem, jeżeli tylko nie staną temu na drodze żadne przeszkody formalne. Od tego momentu, wykonawca będzie miał dokładnie dwadzieścia jeden dni na wykonanie zamówienia. Jest więc bardzo prawdopodobne, że plany zostaną dotrzymane – i mecz z Lechią Gdańsk rozegrany będzie w Łodzi.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
12
0
Would love your thoughts, please comment.x