Wybrano wykonawcę wymiany murawy na stadionie

27 czerwca 2022, 15:15 | Autor:

Zanim piłkarze Widzewa Łódź zagrają pierwszy domowy mecz nowego sezonu Ekstraklasy, na stadionie przy al. Piłsudskiego wymieniona zostanie nawierzchnia. Wiemy już, kto będzie wykonawcą tego zamówienia. To mająca swoją siedzibę w Krakowie firma Pagro.

W przetargu, rozpisanym przez Miejską Arenę Kultury i Sportu, wzięły udział dwie firmy, Pagro oraz Dropservice. Kryteria wyboru również były dwa – cena oraz gwarancja. Oferta złożona przez krakowskie przedsiębiorstwo okazała się korzystniejsza, a więc to ono wygrało postępowanie. Pagro ma swym dorobku wiele realizacji, choćby na obiektach Lecha Poznań, Legii Warszawa, Śląska Wrocław, Wisły Kraków czy dziesiątkach innych w całym kraju.

Co dalej? Kolejnym krokiem jest podpisanie przez firmę umowy z magistratem, jeżeli tylko nie staną temu na drodze żadne przeszkody formalne. Od tego momentu, wykonawca będzie miał dokładnie dwadzieścia jeden dni na wykonanie zamówienia. Jest więc bardzo prawdopodobne, że plany zostaną dotrzymane – i mecz z Lechią Gdańsk rozegrany będzie w Łodzi.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek
1 rok temu

No i git

daro
1 rok temu

Julek wraca

Dakas
1 rok temu

Znając polskie realia to może być różnie, oby zdążyli na mecz z Gdańskiem

Fanatyk
Odpowiedź do  Dakas
1 rok temu

No jak to? Przecież „prezes Dróżdż to jest płaczek i wysysa z palca sensację, że kilka meczów na wyjeździe! Z tym człowiekiem nie będziemy rozmawiać! On szuka tylko taniej sensacji kłamie. Widzew bez problemu zagra u siebie jeszcze w lipcu” hehehehe

Krzysztof
1 rok temu

” Jest więc bardzo prawdopodobne ” żarty i chałturka !!! kompromitacja i wsyd

Kowal
1 rok temu

Cyrk ten przetarg powinien być rozstrzygnięty już w maju a pracę zacząć się zaraz po finale pucharu

MEfi.
1 rok temu

Nie można było tego przetargu zrobić w maju, robót tuż po ostatnim meczu, a teraz już mieć piękną murawę?
Tak dba o nas miasto…

Alan
Odpowiedź do  MEfi.
1 rok temu

Pomyśl trochę czy w maju wiedziales że będziesz grał w ekstraklasie czy dopiero po ostatniej kolejce sie o tym dowiedziałeś ?

Fifi
1 rok temu

Tylko od momentu położenia muszą minąć około 3 tygodnie aby nowa murawa związała się z podłożem. Mało czasu. Jak w ciągu tygodnia nie wykonają to mało realne aby zagrać z Lechią u Nas. A gwarancji nie dadzą jak ktoś przed czasem będzie chciał korzystać z boiska. Niech um się ogarnie. Mało czasu mieli na załatwienie sprawy?

Vigo
Odpowiedź do  Fifi
1 rok temu

Panowie !!! Był czas przywyknąć jak mawiał Kazimierz Pawlak że jesteśmy solą w oku obecnej władzy. Nie ich „Reprezentacja Łodzi” bryluje w Ex tylko my.Dla tych „lepszych” niestety I liga. I to jest powodem do rzucania kłód pod nogi. Te tematy winne być dograne przed końcem kolejki aby wykonawca mógł wejść na stadion następnego dnia po końcu ligi i zmienić murawę.To takie „strategiczne myślenie” …..

Alan
Odpowiedź do  Vigo
1 rok temu

Człowieku bo maja nowy stadion i dlatego .A u nas nie grała młodzieżówka? ,nie było młodzieżowych mistrzostw świata?,nie grały kobiety itp ? a finalnie jak grali to i tak później był płacz że murawę nam zniszczą ze trenować nie można że musimy sie wynosić z klubu na czas młodzieżowych mistrzostw świata itp a w ekstraklasie to jeszcze nawet meczu nie rozegraliśmy i jesteśmy w niej od miesiąca

Last edited 1 rok temu by Alan
Alan
Odpowiedź do  Fifi
1 rok temu

Pomyśl trochę czy w maju wiedziales że będziesz grał w ekstraklasie czy dopiero po ostatniej kolejce sie o tym dowiedziałeś ?

12
0
Would love your thoughts, please comment.x