P. Zieliński: „Czeka nas jeszcze dużo ciężkiej pracy”

26 czerwca 2022, 19:00 | Autor:

Dziewiętnastu piłkarzy Widzewa Łódź pojawiło się na boisku w trakcie sobotniego spotkania kontrolnego z GKS Tychy. Wśród nich był Paweł Zieliński, który zaliczył czterdzieści pięć minut i podpisał się kilkoma niezłymi zagraniami. Zapytaliśmy go, jak ocenia cały swój występ, a także dotychczasowe przygotowania do rozgrywek.

Prawy obrońca przebywał na murawie w trakcie pierwszej połowy meczu, gdy to widzewiacy kontrolowali przebieg wydarzeń. „Tak na gorąco, wydaje mi się, że to my stworzyliśmy więcej zagrożenia pod bramką przeciwnika, staraliśmy się częściej utrzymywać przy piłce. Oczywiście, GKS jest znany z tego, że potrafi być niebezpieczny po kontratakach, ale w pierwszej połowie tego spotkania nie mieli żadnej stuprocentowej okazji” – przyznał w krótkiej rozmowie z WTM.

Jedyną bramkę dla czerwono-biało-czerwonych zdobył Mattia Montini. Dla Włocha był to pierwszy gol po dosć długiej przerwie spowodowanej kontuzją. Kolegów z zespołu także cieszy ten fakt. „Bardzo nas cieszy ładna bramka Montiniego, bo to jest dla niego kolejny impuls do jeszcze cięższej pracy po kontuzji, którą odniósł w poprzednim sezonie” – zauważył widzewiak.

Podopieczni Janusza Niedźwiedzia mają za sobą intensywny okres, ale już w środę zaczną zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej. To ma być kluczowy moment przygotowań. „Teraz jest taki okres, gdy trzeba pracować ciężko, żeby w lidze mieć parę na całą rundę jesienną. Powoli zbieramy się do obozu, zostaniemy skoszarowani w Woli Chorzelowskiej, zagramy tam kolejne sparingi, ale przede wszystkim będziemy ciężko pracować. Wszyscy czekamy na rozpoczęcie nowego sezonu, jednak najpierw czeka nas jeszcze dużo ciężkiej pracy” – zakończył Zieliński.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
1 rok temu

Pawel bardzo duzo pracy i zanim sie wypowiesz sprawdz statystyki

defensywny napastnik
1 rok temu

Początek u nas miał naprawdę dobry i kiedy myślałem że się rozkręci ……było już tylko gorzej.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x