Dwa dni treningów przed wyjazdem na obóz

27 czerwca 2022, 12:00 | Autor:

Kolejny mikrocykl przygotowawczy do nowego sezonu zaczynają dziś piłkarze Widzewa Łódź. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia przez dwa pierwsze dni pracować będą na Łodziance, a w środę rozpoczną półtoratygodniowe zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej.

Jak czytamy na widzew.com, na pierwszych zajęciach czerwono-biało-czerwoni spotkają się w poniedziałek po południu. Najpierw ćwiczyć będą w siłowni, potem przeniosą się na naturalną murawę przy ul. Małachowskiego. Trening ten rozpocznie się o godzinie 17:30. We wtorek jednostki będą dwie – rano na murawie, a po południu w siłowni i sali odnowy biologicznej.

W środę rano drużyna wyruszy w podróż do Woli Chorzelowskiej, gdzie przebywać będzie przez kolejne kilkanaście dni. W tym czasie, łodzianie pracować będą dwa razy dziennie, poza tym rozegrają też trzy mecze kontrolne: już w piątek z Sandecją Nowy Sącz (godz. 11:00) i Puszczą Niepołomice (godz. 17:00) – a tydzień później ze Stalą Rzeszów.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
1 rok temu

Kurrr, mam karnety na A3 i jakoś nie mogę zmienić miejsca!!!

mariusz
Odpowiedź do  Paweł
1 rok temu

mogę zaproponować c-8

.P.
Odpowiedź do  mariusz
1 rok temu

Trafiony, niezatopiony.

Fibson
1 rok temu

Czyli do środy poznamy nowe transfery. No ciekawe czym błysną działacze?

Adsam
1 rok temu

a gdzie transfery pojedzie 13 graczy w tym 2 bramkarzy a gdzie napastnikow 2 minimum pomocnikow 2 z takim sklademj bez min 18 pilkarzy , kartki kontuzje to bedzie cud jak sie utrzymamy

5
0
Would love your thoughts, please comment.x