Letniowski wraca do Widzewa!

27 czerwca 2022, 16:40 | Autor:

Kolejny rebus transferowy przyniósł nam nowy tydzień! Niedawny wpis w oficjalnych mediach społecznościowych klubu nie pozostawia wątpliwości – nowym-starym zawodnikiem Widzewa Łódź będzie występujący w nim w zeszłym sezonie Juliusz Letniowski.

Środkowy pomocnik zwłaszcza w rundzie jesiennej poprzednich rozgrywek był ważną postacią ekipy Janusza Niedźwiedzia. Niestety, życie uprzykrzały mu kłopoty zdrowotne. Pierwszych nabawił się pod koniec zeszłego roku, jednak wydawało się, że już zimą wróci do treningów. I wrócił, ale na chwilę, bo po kilku dniach znów z nich wypadł. Tym razem na kilka miesięcy, co związane było z zapaleniem spojenia łonowego i koniecznością przeprowadzenia zabiegu.

Letniowski był wypożyczony do Widzewa z Lecha Poznań, a łódzki klub miał w umowie opcję wykupu za określoną cenę. Przy al. Piłsudskiego z niej nie skorzystali, natomiast nadal prowadzili z „Kolejorzem” negocjacje. Zakończyły się one sukcesem, zatem 24-latek znowu będzie grał w Łodzi. Oficjalnego ogłoszenia tego ruchu oczekujemy jutro.

Subskrybuj
Powiadom o
80 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
80
0
Would love your thoughts, please comment.x