F. Nunes: „Czuję się częścią rodziny Widzewa”

17 grudnia 2022, 16:34 | Autor:

Wiadomość o przedłużeniu umowy z Fabio Nunesem wywołała ogólną radość kibiców. Nic dziwnego, do momentu odniesienia kontuzji wahadłowy był kluczowym zawodnikiem Widzewa. Co powiedział po podpisaniu nowego kontraktu?

Portugalczyk stwierdził, że na początku pobytu w klubie było mu ciężko, ale jest już zadomowiony w zespole i mieście. „Ostatnie półtora roku było długą drogą. Cieszę się, że podpisałem nowy kontrakt i mogę pozostać w Łodzi, aby kontynuować moją karierę w Widzewie, który jest naprawdę dużym klubem z ogromną liczbą kibiców. Początki nie były łatwe, musiałem poznać to miejsce i miasto, ale teraz czuje się tu naprawdę komfortowo” – mówił na łamach widzew.com.

Nunes wspominał także moment odniesienia urazu w meczu z Cracovią na początku września. „Uraz był dla mnie trudnym momentem, czułem ogromny ból. To była pierwsza tak skomplikowana operacja w mojej karierze, nie było mi łatwo. Teraz jestem gotowy do podjęcia rywalizacji, staram się pracować i skupiam się wyłącznie na przygotowaniach do startu rundy wiosennej” – zapowiedział piłkarz Widzewa.

Skrzydłowy pozostanie w Łodzi co najmniej do końca czerwca 2025 roku, co wynika z parafowanej umowy. „Czuję się częścią rodziny Widzewa i chciałbym podziękować kibicom za wsparcie na boisku, ale także podczas leczenia kontuzji. Każde słowo czy prośba o zdjęcie są dla mnie ważne. Teraz skupiam się na tym, by pomóc drużynie osiągnąć jak najwyższe miejsce na koniec sezonu Ekstraklasy” – zakończył Fabio Nunes.

Więcej o nowej umowie Nunesa przeczytacie TUTAJ

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
14
0
Would love your thoughts, please comment.x