F. Nunes: „Czuję się częścią rodziny Widzewa”

17 grudnia 2022, 16:34 | Autor:

Wiadomość o przedłużeniu umowy z Fabio Nunesem wywołała ogólną radość kibiców. Nic dziwnego, do momentu odniesienia kontuzji wahadłowy był kluczowym zawodnikiem Widzewa. Co powiedział po podpisaniu nowego kontraktu?

Portugalczyk stwierdził, że na początku pobytu w klubie było mu ciężko, ale jest już zadomowiony w zespole i mieście. „Ostatnie półtora roku było długą drogą. Cieszę się, że podpisałem nowy kontrakt i mogę pozostać w Łodzi, aby kontynuować moją karierę w Widzewie, który jest naprawdę dużym klubem z ogromną liczbą kibiców. Początki nie były łatwe, musiałem poznać to miejsce i miasto, ale teraz czuje się tu naprawdę komfortowo” – mówił na łamach widzew.com.

Nunes wspominał także moment odniesienia urazu w meczu z Cracovią na początku września. „Uraz był dla mnie trudnym momentem, czułem ogromny ból. To była pierwsza tak skomplikowana operacja w mojej karierze, nie było mi łatwo. Teraz jestem gotowy do podjęcia rywalizacji, staram się pracować i skupiam się wyłącznie na przygotowaniach do startu rundy wiosennej” – zapowiedział piłkarz Widzewa.

Skrzydłowy pozostanie w Łodzi co najmniej do końca czerwca 2025 roku, co wynika z parafowanej umowy. „Czuję się częścią rodziny Widzewa i chciałbym podziękować kibicom za wsparcie na boisku, ale także podczas leczenia kontuzji. Każde słowo czy prośba o zdjęcie są dla mnie ważne. Teraz skupiam się na tym, by pomóc drużynie osiągnąć jak najwyższe miejsce na koniec sezonu Ekstraklasy” – zakończył Fabio Nunes.

Więcej o nowej umowie Nunesa przeczytacie TUTAJ

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Toya
1 rok temu

Bardzo dobra wiadomość

Artur
1 rok temu

Fabio, masz wrócić i „kręcić typami” jak przed kontuzją!

pio
Odpowiedź do  Artur
1 rok temu

Fabio jest Widzewiakiem !

Iwan
1 rok temu

No i fajnie

Tadeo
1 rok temu

Dzięki Fabio , że zostajesz na tak długo i oby ten okres był PEŁEN ZDROWIA, ROZWOJU I RADOŚCI Z SUKCESAMI W ŻYCIU SPORTOWYM I PRYWATNIE!!! STWÓRZCIE DRUŻYNĘ, KTÓRĄ WSZYSCY SZANUJĄ ZA PIĘKNĄ GRĘ.

pio
1 rok temu

Fabio, You ll Never Walk Alone with WIDZEW.

arch
1 rok temu

Fabio
Jak wszyscy cieszę się bardzo, mam pewność że wrócisz do formy sprzed kontuzji i będziesz jednym z naszych najjaśniej świecących na boiskach Ex piłkarzy.
A kto wie, jeśli Widzew spodoba Ci się na tyle aby zostać na dłużej, to może czy to jako trener czy jako skałt odpowiedzialny za badanie rynku portugalskiego – zostaniesz po karierze pilkarza mam nadziej bardzo dlugiej.
Wszystkiego najlepszego :)

Vigo
1 rok temu

Fabio!!!
Ty jesteś cząstką Nas,a My ,Kibice Widzewa jesteśmy cząstką Ciebie!!!
Cieszymy się że „zaraziłeś” się Widzewem!!!.
Zdrowiej bracie,wracaj do formy !.

RedMan
1 rok temu

Fabio, grał we Widzewie kiedyś taki Portugalczyk Bruno Pinheiro. Był niesamowicie waleczny i dawał sporo jakości drużynie. Został nawet doceniony specjalna flagą sektorowa na jego cześć. Bruno z wielkim sentymentem wraca do czasów gry we Widzewie i niejednokrotnie chwalił się, że pomimo lat i gry w różnych klubach na świecie Widzew nadal jest mu bliski i śledzi nasze poczynania w powrocie na szczyt. Życzę Ci żebyś kontynuował jego drogę, czuł się częścią naszej wielkiej rodziny i razem z nami świętował sukcesy nowego Wielkiego Widzewa. Wrócisz silniejszy i lepszy. Wierzymy!!

Last edited 1 rok temu by RedMan
Brunet
1 rok temu

Zdrowia. Czekamy na ciebie.

PIOTR
1 rok temu

Caro Fabio, Desejamos-lhe um bom tempo em Widzew. Sinta-se em casa porque é a sua casa. Você merece isso. Obrigado por tudo que você fez pelo clube e por todos os seus esforços.

jędruś
1 rok temu

MY TEŻ UWAŻAMY CIĘ ZA SWOJEGO !!!!!

Maciej
1 rok temu

Fabio to już jest nasz ,lubię jego dryblingi lewą stroną. Duzo zdrowia !

14
0
Would love your thoughts, please comment.x