Widzew wygrał nagrodę publiczności!

17 grudnia 2022, 10:23 | Autor:

Przedwczoraj odbyła się gala „Biznes na plus”. Widzew Łódź rywalizował o Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego w kategorii „Świadomi w biznesie”. RTS uzyskał najwięcej głosów, a wyróżnienie odebrał prezes Mateusz Dróżdż.

Prezes odniósł się do nagrody na łamach widzew.com. „Jest to wyróżnienie, które nie byłoby możliwe bez wspólnej, intensywnej pracy wszystkich pracowników, sponsorów i kibiców naszego Klubu. Dziękując za ten wspólny sukces liczę na to, że w przyszłym roku go powtórzymy, być może również w innych kategoriach” – powiedział Dróżdż.

Widzew rywalizował o Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego w kategorii „Świadomi w biznesie”. Wyróżnienie przyznawane było przez publiczność, która za pomocą strony internetowej oddawała głosy na wybranego przez siebie kandydata. 

Wyróżnienie miała otrzymać firma, która zdaniem głosujących jest najbardziej świadoma w biznesie i w pozytywny sposób oddziałuje na jakość życia w województwie łódzkim w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim i intelektualnym, ochrony środowiska naturalnego czy rozwoju społeczności lokalnych.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
.P.
1 rok temu

Chyba nareszcie mamy Prezesa.

Jarosław
1 rok temu

Nagroda w pełni zasłużona. Oby tak dalej. Gratulacje dla Wszystkich.

Mr1910
1 rok temu

No to ekipa szkodników z um musi być wkurw…Firma świadoma w biznesie i pozytywnie oddziałująca na jakość życia w województwie=Widzew Łódź!!!

Piotro
Odpowiedź do  Mr1910
1 rok temu

DOKŁADNIE!!!

Przemek
Odpowiedź do  Mr1910
1 rok temu

I bardzo dobrze na pohybel um,psy szczekają karawana jedzie dalej.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x