J. Niedźwiedź: „Można być dzisiaj bardzo zadowolonym”

16 grudnia 2022, 13:27 | Autor:

Przed dwutygodniową przerwą świąteczno-noworoczną piłkarze Widzewa rozegrali zwycięski mecz kontrolny z Chojniczanką Chojnice. Jak wygrane 2:0 spotkanie z I-ligowcem ocenił trener łodzian Janusz Niedźwiedź?

O przebiegu meczu

„Cieszy mnie bardzo dobra gra. Na początku pierwszej połowy jeszcze szukaliśmy naszego rytmu, natomiast dalsza część meczu to naprawdę kawał dobrej piłki. Można być dzisiaj bardzo zadowolonym pomimo ogromnego mrozu, który panuje. Mogliśmy się pewnie pokusić jeszcze o dwie, trzy bramki. Czyste konto też cieszy, choć przeciwnik stworzył sobie też przynajmniej dwie bardzo dobre sytuacje. Są więc jeszcze elementy, nad którymi trzeba popracować.”

O warunkach do gry

„Mieliśmy bardzo komfortowe warunki. Żałujemy oczywiście, że nie mogliśmy zagrać na miejscu, żeby kibice mogli też zobaczyć mecz, ale z racji opadów sparing w Łodzi nie byłby możliwy do rozegrania. Ważne jest również, że nikt nie odniósł w dzisiejszym meczu kontuzji.”

O trafieniu Zajwińskiego i innych młodzieżowcach

Gol Łukasza Zjawińskiego, oprócz tego, że był potrzebny to jeszcze był bardzo piękny. Mam nadzieję, że da mu kopa. Tak jak Mato Milos dostał energetycznego kopa po tym trafieniu w Kielcach i wygląda teraz naprawdę bardzo dobrze. Tak samo wierzymy, że ta bramka poniesie Zjawińskiego. Trzeba być dzisiaj zadowolonym z wielu zawodników. W drugiej połowie graliśmy siedmioma młodzieżowcami, w tym dwoma testowanymi. Pokazali się z dobrej strony.”

O dalszych przygotowaniach

„Podnieśliśmy nasze obciążenia i chcemy je utrzymać. W kolejnym okresie będą również takie dni, kiedy zawodnicy będą odpoczywać, ale większość tych dni będzie wypełnionych pracą. Do regularnego drużynowego treningu wrócimy 3 stycznia.”

Wypowiedzi za widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
7
0
Would love your thoughts, please comment.x