J. Niedźwiedź: „Można być dzisiaj bardzo zadowolonym”

16 grudnia 2022, 13:27 | Autor:

Przed dwutygodniową przerwą świąteczno-noworoczną piłkarze Widzewa rozegrali zwycięski mecz kontrolny z Chojniczanką Chojnice. Jak wygrane 2:0 spotkanie z I-ligowcem ocenił trener łodzian Janusz Niedźwiedź?

O przebiegu meczu

„Cieszy mnie bardzo dobra gra. Na początku pierwszej połowy jeszcze szukaliśmy naszego rytmu, natomiast dalsza część meczu to naprawdę kawał dobrej piłki. Można być dzisiaj bardzo zadowolonym pomimo ogromnego mrozu, który panuje. Mogliśmy się pewnie pokusić jeszcze o dwie, trzy bramki. Czyste konto też cieszy, choć przeciwnik stworzył sobie też przynajmniej dwie bardzo dobre sytuacje. Są więc jeszcze elementy, nad którymi trzeba popracować.”

O warunkach do gry

„Mieliśmy bardzo komfortowe warunki. Żałujemy oczywiście, że nie mogliśmy zagrać na miejscu, żeby kibice mogli też zobaczyć mecz, ale z racji opadów sparing w Łodzi nie byłby możliwy do rozegrania. Ważne jest również, że nikt nie odniósł w dzisiejszym meczu kontuzji.”

O trafieniu Zajwińskiego i innych młodzieżowcach

Gol Łukasza Zjawińskiego, oprócz tego, że był potrzebny to jeszcze był bardzo piękny. Mam nadzieję, że da mu kopa. Tak jak Mato Milos dostał energetycznego kopa po tym trafieniu w Kielcach i wygląda teraz naprawdę bardzo dobrze. Tak samo wierzymy, że ta bramka poniesie Zjawińskiego. Trzeba być dzisiaj zadowolonym z wielu zawodników. W drugiej połowie graliśmy siedmioma młodzieżowcami, w tym dwoma testowanymi. Pokazali się z dobrej strony.”

O dalszych przygotowaniach

„Podnieśliśmy nasze obciążenia i chcemy je utrzymać. W kolejnym okresie będą również takie dni, kiedy zawodnicy będą odpoczywać, ale większość tych dni będzie wypełnionych pracą. Do regularnego drużynowego treningu wrócimy 3 stycznia.”

Wypowiedzi za widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R2r
1 rok temu

Szczególne podziękowania dla władz miasta za umożliwienie Widzewowi treningów i rozgrywania meczy na krytych obiektach miejskich w mieście Łodzi. jesteście wielcy. nie zapomnimy wam tego

Mr1910
Odpowiedź do  R2r
1 rok temu

Toruń piękne i gościnne miasto, ale skandalem jest, że Widzew występuje w roli gospodarza właśnie tam, a nie w Łodzi. Efekty ciężkiej pracy pewnej grupy, o której wspomina Pan Stamirowski, która szkodzi od lat Widzewowi widać gołym okiem. Dlatego trochę się dziwię prezesowi który ponoć na łamach łódzkiego sportu stwierdził, że: „Silny ŁKS, to silny Widzew”. Oczywiście dodał, że w niektórych obszarach jak np. szkolenie młodzieży. Trudno, to pojąć choć zatorowcy słyną ze szkolenia młodzieży, to dziwne, że potrzebujemy ich pomysłów zatrudniając gościa z Akademii Amica, która jest najlepsza w kraju. Pan Wichniarek musi się uczyć od zatorowców jak szkolić… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Mr1910
Alan
1 rok temu

Co on majaczy ? Jak to kibice mogli zobaczyć na miejscu jak sparing był zamknięty dla wszystkich ?

Jurek
Odpowiedź do  Alan
1 rok temu

Sparing był zamknięty dla kibiców i mediów w Toruniu a nie w Mieście Lodzi

Alan
Odpowiedź do  Jurek
1 rok temu

Ta na pewno nie wmawiaj mi bajeczek
„Sztaby obu ekip zgodnie uznały, że sparing będzie całkowicie zamknięty. Nie tylko dla kibiców, ale także przedstawicieli mediów. Nie ma więc co liczyć na transmisję telewizyjną, a jedynie skromny przekaz po meczu, zawierający wynik i kilka innych informacji.”
co za różnica czy w Wiśniowej Górze czy w Toruniu ??? W Wisniowej Górze może by nie był zamknięty ? :)

andirts
Odpowiedź do  Alan
1 rok temu

Czytanie ze zrozumieniem się kłania..

Persifal
Odpowiedź do  Alan
1 rok temu

Alanik jak zwykle TOP. Nie wiem, nie zrozumiałem, ale już się wypowiem bo mi zaraz wrodzony jad dziąsła rozerwie jak go nie popuszczę na kogoś… Chłopie jakiejś meliski sobie zaparz, przeczytaj ze dwa razy, jak nie pomoże to i trzeci raz spróbuj! Może jakieś kropelki CBD czy coś… szkoda się tak pompować.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x