Feniks wylądował w Łodzi

15 grudnia 2022, 19:51 | Autor:

Feniks wylądował! Zgodnie z tym, co pisaliśmy przed kilkoma godzinami, w „Sercu Łodzi” pojawiła się nowa klubowa maskotka, wybrana przez dzieci kilka miesięcy temu. Widać, że jak na niezniszczalnego ptaka, nieźle się na stadionie rozgościł.

Oficjalny debiut Feniksa został przez media widzewskie odpowiednio przygotowany. Zobaczyć mogliśmy go w różnych sceneriach: na sali konferencyjnej, murawie czy… na siłowni. Najważniejsze, że udało się go nakłonić do podpisania umowy o współpracę, co udokumentowano zdjęciem z prezesem Mateuszem Dróżdżem.

Nowa maskotka, co wynika z dawnych wierzeń, to święty ptak. Tak uważali starożytni Egipcjanie. Z kolei u Greków i Rzymian doczekał się symboliki związanej z wiecznym odradzaniem. Idealnie pasuje więc do najnowszej historii Widzewa, doskonale wpisując się w hasło umieszczone w tunelu prowadzącym na boisko: „Widzew jest niezniszczalny”.

Foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
SiadamKucam
1 rok temu

„No i w PiS… I wylądował. I cały misterny plan też w PiS..:-)

Olaf
Odpowiedź do  SiadamKucam
1 rok temu

Wspaniale Tylko Widzew. Najlepszy zarząd od lat

Mariusz
Odpowiedź do  SiadamKucam
1 rok temu

Z mądrzej politycznie nawiedzona istoto.Chcesz polityki to wstąp do którejś partii i tam wygłaszaj swoje mądrości.

Środm.-Widzew
Odpowiedź do  SiadamKucam
1 rok temu

Kura będzie znosić złote jaja i Widzew będzie bogaty Dla mnie ta maskotka to jest niestety ale bez polotu na Nasz Klub. W ogóle u nas jak większość klubów ma tzw.maskotki ale z przymusu. Tylko kilka klubów może się utożsamiać z maskotką reszta jak i my mamy bo to dobry marketing by na czym może zarobić. Ale jeśli jest premiera tej kury -feniksa jak go zwał… tak zwał a nie ma by zakupić go juz w sklepie klubowym to już jest porażka i trzeba było poczekać jak będzie możliwość zakupienia. Czy w tym klubie naszym zawsze będą opóźnieniami jak z… Czytaj więcej »

Kubańczyk1910
Odpowiedź do  SiadamKucam
1 rok temu

Won!

Piotr
Odpowiedź do  SiadamKucam
1 rok temu

Nie podoba Ci się. To idź na drugą stronę ŁODZI

Łukasz
Odpowiedź do  SiadamKucam
1 rok temu

Widać że jesteś nieszczęśliwy w swoim życiu…

J23
1 rok temu

No ja pie….

Bizon
1 rok temu

Ale jaja….

Mr1910
1 rok temu

Fajny :) dzieciaki będą miały radochę :)

Roman
1 rok temu

Czy ktoś widział zagłówek agenta M typu silny 7ks to silny WidzeW? 7ks prezesie jedz pan na Lubelszczyznę i przestań pon kolaborować z trumiennym

Roman
1 rok temu

Cięcia kosztów ile kontrakt z firmą kosztował na feniksa?

Krzysztof Piastów
1 rok temu

Ludzie dajcie spokój schować to przed światem. Chociaż nie wtedy tym bardziej wypłynie w internetach. Ok pół roku,rok i umrze to śmiercią naturalną.

Brazz
1 rok temu

Ja jestem z rocznika 83y Najwiekszego sukcesu Widzewa, kochajcie Ten klub bo nie ma nic wspaniałego Niz On

The Great Cornholio
1 rok temu

Nie narzekajcie. Przeca to dla dzieciaków. Ważne, żeby im się podobało.

ŻBC
1 rok temu

Skąd tu taki wysyp malkontentów? Czyżby kolaboranci spod herbu Dworca Kaliskiego?

Alan
Odpowiedź do  ŻBC
1 rok temu

A co ma dworzec Łódź kaliska do ŁKS wspólnego ???? W przeciwieństwie do dworca Łódź Widzew który ma nazwę klubu albo Łódź Niciarnina koło stadionu gdzie jego nazwę nosi jedna z trybun

Robson
Odpowiedź do  Alan
1 rok temu

Wypad się udzielać na strony expresu ilustrowanego śmieszny człowieczku. Tam już jesteś znany kolorowy clownie i wszyscy się z ciebie tam śmieją. Tutaj też zaczną.

piecu77
1 rok temu

Całe życie tylko WIDZEW czy na dole czy na szczycie !!!!!

Jarosław
1 rok temu

Miałem nadzieję, że maskotka będzie taka, że większą będzie można postawić na biurku, a mniejszą nosić z kluczami jako breloczek. Na razie mam breloczek od lexusa i na lepszy, czyli maskotkę Widzewa, muszę jeszcze poczekać.

Markoni
1 rok temu

Do wszystkich komentujących – to jest maskotka dla dzieciaków ! Nie potrzebnie tak toczycie pianę. Wyluzujcie z tymi ocenami, przypomnę że to jest „tylko” maskotka, jakiś symbol co pomoże dzieciakom przywiązywać się do klubu. Mnie też średnio się podoba ten feniks (wykonanie a nie sam pomysł), ale to dzieciaki będą głównymi odbiorcami „człekoptaka” i to właśnie im ma się podobać a nie nam- starym koniom.

Seba
1 rok temu

Feniks zajebisty. Widzew jak Feniks z popiołów

22
0
Would love your thoughts, please comment.x