Widzewiacy z wizytą w łódzkim szpitalu

15 grudnia 2022, 11:35 | Autor:

Widzew zacieśnia współpracę z Fundacją Krwinka. Jak czytamy na stronie oficjalnej, na zaproszenie fundacji dwaj piłkarze odwiedzili chorych przebywających w Szpitalu Klinicznym nr 4, mieszczącym się przy ul. Spornej w Łodzi.

Poniżej relacja z wizyty Jordiego Sancheza oraz Mateusza Żyro.

Jordi Sanchez i Mateusz Żyro w towarzystwie rzecznika prasowego Marcina Tarocińskiego udali się w odwiedziny do dzieci z oddziałów onkohematologicznych. W spotkaniu z piłkarzami wzięło udział 34 małych pacjentów. Zawodnicy spędzili czas na rozmowach i zabawach z dziećmi, nie zabrakło także wspólnych zdjęć.

Spotkanie odbywało się w świetlicy, a później zawodnicy odwiedzili w pokojach tych, którzy z uwagi na swój stan zdrowia nie mogli pojawić się na sali. Piłkarze wręczyli małym bohaterom świąteczne prezenty.

Wizyta w szpitalu była cennym doświadczeniem nie tylko dla dzieci, ale także dla zawodników Widzewa Łódź, którzy zgodnie przyznali, że takie inicjatywy są bardzo potrzebne. Dziękujemy dzielnym pacjentom, rodzicom, personelowi szpitala i Fundacji Krwinka za możliwość odwiedzin.

Opis i foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
1 rok temu

brawo i jescze raz brawo widzew jest wszedzie

Kali
1 rok temu

super :) tylko Widzew!

gordon
1 rok temu

nasi mali bohaterowie z Piłsudskiego odwiedzili tych Wielkich Bohaterów ze szpitala na Spornej.

Kixon
1 rok temu

świetna akcja!

4
0
Would love your thoughts, please comment.x