Akademia Widzewa z kolejnymi środkami finansowymi od WOWP

15 grudnia 2022, 18:20 | Autor:

Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy znów dała o sobie znać! Wczoraj organizacja poinformowała o kolejnej, dokonanej w listopadzie wpłacie kilkudziesięciotysięcznej kwoty na konto Akademii Widzewa. Tradycyjnie środki te zostały wcześniej zgromadzone przez sympatyków czerwono-biało-czerwonych!

Jak czytamy w komunikacie organizacji, na konto Akademii Widzewa wpłynęła darowizna w kwocie 27 700 złotych. Przekazane zostały też środki pieniężne w wysokości 12 300 złotych za usługę reklamową dla WOWP, której banery można łatwo dostrzec na meczach widzewiaków. Pieniądze zostały przeznaczone na: wynajem boisk, transport młodych zawodników na mecze wyjazdowe, zakup nowego sprzętu i wiele innych.

Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy działa od 2013 roku, ale swój rozkwit odnotowała już po reaktywacji klubu. Kibice od blisko dziesięciu lat mogą dobrowolnie wpłacać środki, które przekazywane są na konto Akademii Widzewa. Już od dłuższego czasu liczba comiesięcznych wpłat przekracza 800 osób. Kibice wspierający akcję regularnie, mogą liczyć na wyróżnienie w postaci przypisania do Klubu 1910, którego członkowie mają choćby pierwszeństwo w zakupie i przedłużaniu karnetów na mecze Widzewa! Ze szczegółowymi informacjami dotyczących akcji można zapoznać się TUTAJ. Zachęcamy do wspierania Widzewskiej Młodzieży!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x