Sparing z Chojniczanką zamknięty. Zmiana terminu i miejsca

15 grudnia 2022, 14:06 | Autor:

W sobotnie popołudnie drużyna Widzewa miała rozegrać drugi tej zimy mecz kontrolny. Starcie z Chojniczanką Chojnice się odbędzie, ale zmianie uległy termin, lokalizacja oraz zasady wejścia na sparing. W zasadzie brak takiej możliwości.

Początkowo łodzianie mieli zmierzyć się z beniaminkiem I ligi w Wiśniowej Górze, a początek spotkania ustalono na godz. 13:00. Jak informuje oficjalna witryna, do meczu dojdzie już w piątek, ale w innym miejscu. Widzewiacy pojadą na niego do Torunia, gdzie do dyspozycji obu zespołów będzie boisko pod balonem. Dzięki temu zawody będą rozgrywane w bardziej komfortowych warunkach, co zminimalizuje ryzyko wystąpienia kontuzji.

Sztaby obu ekip zgodnie uznały, że sparing będzie całkowicie zamknięty. Nie tylko dla kibiców, ale także przedstawicieli mediów. Nie ma więc co liczyć na transmisję telewizyjną, a jedynie skromny przekaz po meczu, zawierający wynik i kilka innych informacji.

Dla Widzewa będzie to ostatnia gra kontrolna przed przerwą świąteczno-noworoczną. Do pracy piłkarze Janusza Niedźwiedzia wrócą 2 stycznia.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
12
0
Would love your thoughts, please comment.x