Dziś prezentacja nowej maskotki

15 grudnia 2022, 15:49 | Autor:

W sierpniu młodzi kibice z Sektora Rodzinnego dokonali wyboru nowej maskotki. Został nią Feniks, który symbolizować ma odrodzenie i niezniszczalność Widzewa. Najprawdopodobniej dziś będziemy mogli zobaczyć maskotkę w całej okazałości.

Do tej pory widzieliśmy jedynie projekt graficzny oraz… oko gotowego stroju. Pogłoski mówiące o tym, że to właśnie w czwartek klub zaprezentuje pełnego Feniksa pojawiły się w ostatnim czasie i teraz otrzymaliśmy tego potwierdzenie. W mediach społecznościowych pojawił się bowiem specjalny obrazek, a na nim symbol mitycznego ptaka oraz „Serca Łodzi”. Całość jest imitacją mapy przedstawiającej ruch lotniczy w okolicy, co jest kolejnym ciekawym pomysłem osób odpowiedzialnych za widzewskie social media.

Jak usłyszeliśmy, jest duże prawdopodobieństwo, że maskotka pojawi się na zaplanowanym na godz. 18:00 wydarzeniu na stadionie. Spotkają się tam piłkarze pierwszej drużyny oraz podopieczni Fundacji Krwinka. Co ciekawe, zawodnicy szykują dla dzieci sporą niespodziankę… Pozostaje czekać na oficjalną prezentację Feniksa.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
8
0
Would love your thoughts, please comment.x