Nunes pozostanie widzewiakiem na dłużej

17 grudnia 2022, 15:01 | Autor:

Wyjaśniła się wczorajsza wieczorna zagadka z mediów społecznościowych klubu. Zgodnie z przypuszczeniami kibiców, chodziło o Fabio Nunesa, który podpisał nową umowę – informuje widzew.com.

Obecny kontrakt kończył się 30 czerwca 2023 roku, a więc już za kilka miesięcy. Z tego powodu od pewnego czasu trwały rozmowy z obozem piłkarza w celu przedłużenia współpracy. Widzew był bowiem zadowolony z postawy Portugalczyka, a wpływu na chęć pozostawienia go w składzie nie miała nawet długotrwała kontuzja, jakiej zawodnik nabawił się w meczu 9. kolejki z Cracovią.

Właśnie klubowe media ogłosiły, że Nunes zawarł nową umowę, która obowiązywać będzie jeszcze przez dwa i pół roku, czyli do końca sezonu 2024/2025. Wczoraj jedynie sugerowały to, umieszczając w swoich profilach zdjęcie ściennej mozaiki dekoracyjnej, popularnej właśnie w ojczyźnie gracza. Dziś wiemy to już na pewno.

Fabio Nunes rozegrał dotąd 37 meczów w barwach RTS, strzelając w nich 2 gole. W sezonie 20221/2022 wywalczył awans do Ekstraklasy.

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
16
0
Would love your thoughts, please comment.x