Futsaliści Widzewa przed szansą na kolejne zwycięstwo

18 listopada 2020, 11:57 | Autor:

Bardzo intensywnie wygląda w ostatnim czasie terminarz futsalistów łódzkiego Widzewa. Po niedzielnym zwycięstwie nad Orlikiem Mosina, już dzisiaj podopieczni Marcina Stanisławskiego zmierzą się z zespołem KS Futsalu Piła. Na pewno będą chcieli pokusić się o kolejne trzy punkty.

Poprzednie spotkanie widzewiaków przyniosło mnóstwo emocji. Gospodarze prowadzili już 3:0, ale jeszcze w pierwszej połowie dali sobie wbić dwa gole. Po przerwie zanosiło się na to, że przyjezdni dopną swego i odrobią całość strat, na szczęście czerwono-biało-czerwoni wytrzymali napór, samemu zadając kilka bolesnych ciosów. Finalnie łodzianie wygrali 7:3, a bohaterem zawodów został Jan Dudek, który popisał się hat-trickiem.

Dzisiaj jego dobra postawa ponownie będzie potrzebna, bo podopieczni trenera Stanisławskiego będą musieli radzić sobie bez zawieszonego za czerwoną kartkę Norberta Błaszczyka. Starcie zapowiada się niezwykle ciekawie – zmierzą się bowiem sąsiedzi w tabeli, którzy na swoim koncie mają po jedenaście punktów. Kto wygra, nie tylko oderwie się od swojego rywala, ale również awansuje o kilka miejsc. Jest więc o co walczyć.

Mecz pomiędzy Widzewem Łódź a KS Futsalem Piła rozpocznie się o godzinie 20:00. Co ciekawe, tym razem nie w Hali Parkowej, tylko na obiekcie Chojeńskiego Klubu Sportowego przy ul. Kosynierów Gdyńskich, gdzie łodzianie trenowali przed rozpoczęciem sezonu. Na trybunach zabraknie kibiców, ale spotkanie będzie można obejrzeć dzięki płatnej transmisji na antenie Widzew TV lub relacji w RadioWidzew.pl.