J. Hora: „Klub jest dobrze zorganizowany i ma niesamowitych fanów”

17 stycznia 2023, 09:11 | Autor:

Jednym z kilku piłkarzy czeskiego Dynama Czeskie Budziejowice, który grał w polskiej Ekstraklasie, jest Jakub Hora. Pomocnik spędził wiosnę sezonu 2020/21 w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Co powiedział przed dzisiejszym meczem kontrolnym?

Piłkarz najbliższego rywala Widzewa nie może doczekać się dzisiejszego pojedynku. Zwłaszcza, że zna jednego z piłkarzy RTS. Lubię konfrontacje z twardymi zespołami, trochę też znam Widzewa Łódź. Są zawodnicy, z którymi grałem. Na przykład z Marko Hanouskiem w Pilznie i reprezentacją do lat 19. Nie mogę się doczekać ich zobaczenia” – powiedział w wywiadzie dla dynamocb.cz

Co ciekawe, były zawodnik Podbeskidzia śledzi losy polskich lig i doskonale orientuje się w bieżącej sytuacji. „Widzew awansował w tym roku do Ekstraklasy i zajmuje obecnie trzecie miejsce. Rozmawiałem z kilkoma osobami z Polski, mam tam znajomych i wiem, że klub jest dobrze zorganizowany i ma niesamowitych fanów, którzy wyprzedają stadion w każdym meczu” – podkreślił pomocnik.

Zawodnik Dynama liczy na zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu sparingowym. „Mam nadzieję, że wygramy, aby przed startem rozgrywek kontynuować dobrą passę. Ale chyba nie przeceniałbym wyników, latem zrobiliśmy całkiem dobre przygotowania, a liga tak nie wyglądała. Wszyscy wciąż przygotowujemy się do wyjścia na boisko przeciwko Slovacko. Dopracowujemy szczegóły, aby 28 stycznia było idealnie” – zakończył Jakub Hora.

foto: www.dynamocb.cz

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wiking
1 rok temu

czy bedzie mozna gdies obejzec

Wasiu
Odpowiedź do  wiking
1 rok temu

Widzew tv

2
0
Would love your thoughts, please comment.x