Ligowy rywal rezerw wycofał się z rozgrywek

16 stycznia 2023, 17:05 | Autor:

Blisko półtora miesiąca pozostało do startu rundy wiosennej w IV lidze, w której na co dzień rywalizuje drużyna rezerw Widzewa Łódź. Wiemy już, że wiosną skurczy się grono ligowców, ponieważ dziś dowiedzieliśmy się, że do drugiej części zmagań nie przystąpi LKS Kwiatkowice.

O możliwości takiego obrotu spraw mówiło się już kilka tygodni wcześniej. Klub nie ukrywał, że kondycja budżetu nie jest najlepsza, czego przyczyną było w dużej mierze ograniczenie dotacji od gminy. Dziś portal Łódzki Futbol poinformował, że do Łódzkiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło pismo władz klubu informujące o rezygnacji z udziału w dalszych rozgrywkach. Funkcjonować będą jedynie grupy młodzieżowe oraz druga drużyna występująca w klasie B.

LKS Kwiatkowice występował w IV lidze od wielu lat. Ostatni raz „Kwiatki” mierzyły się z rezerwami Widzewa w jesiennej odsłonie tegorocznych zmagań. Lepsza okazała się wtedy jedenastka z Łodzi, która wygrała 2:0. Rewanż z LKS rezerwy Widzewa miały rozegrać planowo 10 czerwca, ale najprawdopodobniej mecz ten zostanie sklasyfikowany jako walkower.

 

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
5
0
Would love your thoughts, please comment.x