Luźniejsza niedziela widzewiaków w Turcji

15 stycznia 2023, 21:03 | Autor:

Wczoraj piłkarze Widzewa rozegrali pierwszy z trzech zaplanowanych sparingów na tureckim zgrupowaniu. Niedziela była dniem luźniejszym, widzewiacy trenowali tylko rano, a popołudniu dostali czas wolny.

Po śniadaniu piłkarze RTS trenowali w siłowni pod czujnym okiem trenera Andrzeja Kasprzaka, a następnie udali się na zajęcia na boisko. Po rozgrzewce zespół został podzielony na trzy grupy i przez kilkanaście minut ekipy grały w „dziadka” – czytamy na łamach widzew.com

Zajęcia na boisku zwieńczył konkurs, przygotowany przez sztab szkoleniowy. Każdy zawodnik musiał pierw trafić w poprzeczkę, a następnie skierować piłkę do bramki nim ta dotknie murawy. Zwycięzcą zawodów okazał się Jordi Sanchez. Po treningu na boisku, zespół wrócił do hotelu na obiad.

Niedzielne popołudnie było wolne dla piłkarzy Widzewa. Część zawodników postanowiła odpocząć, inna grupa udała się na plażę. Znalazła się również grupa piłkarzy, która postanowiła obejrzeć mecz sparingowy Lechii Gdańsk z Crveną zvezdą Belgrad.

Dzień zakończył się analizą sobotniego sparingu z rumuńskim zespołem Universatitea Craiova. W poniedziałek widzewiacy mają w planach dwa treningi – oba na boisku. We wtorek zagrają w drugim meczu sparingowym z Dynamem Czeskie Budziejowice.

foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
8
0
Would love your thoughts, please comment.x