Dobra i zła wiadomość w sprawie Kreuzrieglera

16 stycznia 2023, 13:23 | Autor:

Otrzymaliśmy aktualizację informacji na temat sytuacji kontuzjowanego Martina Kreuzrieglera. Przekazał ją za pośrednictwem Twittera rzecznik prasowy klubu Marcin Tarociński. Można mieć po niej mieszane uczucia.

Wiadomości są dwie. Dobra jest taka, że Austriak wkrótce będzie mógł wrócić do treningu już we wtorek. Oznacza to, że problemy zdrowotne są już za obrońcą i Janusz Niedźwiedź będzie mógł brać go pod uwagę przy ustalaniu składu na pierwszy wiosenny mecz ligowy. Już za dwanaście dni łodzianie będą podejmować na swoim stadionie Pogoń Szczecin. Ewentualna obecność Kreuzrieglera w kadrze z pewnością wniesie sporo optymizmu.

Zła wiadomość polega na tym, że widzewiak nie dołączy do przebywającej na zgrupowaniu w Turcji drużyny i przez kilka najbliższych dni będzie musiał trenować indywidualnie lub chwilowo dołączyć do zespołu rezerw. Tym samym Kreuzriegler straci bardzo ważny etap przygotowań do rundy wiosennej, w którym czerwono-biało-czerwoni mają za zadanie m.in. doskonalić elementy taktyczne, wymagające pilnej poprawy. Piłkarz nie będzie mógł więc skorzystać z tych specjalistycznych ćwiczeń z kolegami.

Przypomnijmy, że za Martinem Kreuzrieglerem bardzo udana jesień. Sprowadzony rok temu z norweskiego Sandefjordu stoper poczynił znaczne postępy i wciąż powinien należeć do kluczowych zawodników drużyny Widzewa. Jak szybko osiągnie optymalną formę, przekonamy się już niedługo.

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
16
0
Would love your thoughts, please comment.x