Wielki sukces Futsalowej Ligi Mistrzów!

16 stycznia 2023, 09:08 | Autor:

W sobotę na hali w Skierniewicach odbyła się kolejna edycja Futsalowej Ligi Mistrzów. Na parkiecie zmierzyły się najlepsze drużyny z okolicy, a także piłkarskie legendy. W trakcie imprezy odbyła się licytacja gadżetów dla Natalii.

Łącznie na parkiecie zameldowało się ponad 150 osób z 9 drużyn, a zawody wygrała ekipa Sondka Żyrardów. Podczas imprezy odbyła się zbiórka funduszy dla Natalii Karkucińskiej. Emocji nie zabrakło zarówno na boisku, jak i na trybunach.

Skierniewice odwiedziły też piłkarskie legendy, w tym Euzebiusz Smolarek, Leszek Iwanicki, Bogusław Saganowski, Bogdan Pikuta, Andrzej Michalczuk, Daniel Mąka czy Marcin Zając. Większość oglądaliśmy ponownie na parkiecie, w ramach meczu gwiazd.

Do wylicytowania było mnóstwo piłkarskich gadżetów, w tym koszulka piłkarzy Widzewa Łódź z bieżącego sezonu z podpisami zawodników, trykot Jacka Dembińskiego czy piłka z podpisani gwiazd turnieju. Z samej licytacji gadżetów udało się uzbierać kwotę ponad 10 tysięcy złotych! Łącznie dla Natalii zebrano ponad 32 tysiące złotych!

foto: I love SKC / www.facebook.com/kochamSkierniewice

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
A_qwerty
1 rok temu

Z całym szacunkiem, ale skoro już pada słowo „legendy”, to wymienianie Bogusława Saganowskiego tuż za Smolarkiem i Iwanickim, a przed Michalczukiem czy Zającem, to jakieś kuriozum.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x