J. Niedźwiedź: „Wierze, że jutro skuteczność nas nie opuści”

2 lutego 2023, 09:44 | Autor:

Już jutro piłkarze Widzewa ponownie wybiegną na murawę. Przeciwnikiem łodzian będzie ekipa Jagiellonii Białystok. Dzisiaj odbyła się tradycyjna przedmeczowa konferencja prasowa. Co mówił szkoleniowiec Janusz Niedźwiedź?

O grze defensywnej

„Chcę, żeby Widzew grał nie tylko z polotem w ofensywie i odrabiał straty, ale żeby też był stabilny w obronie. To kluczowa rzecz, a popełniliśmy kilka błędów. Sporo pracowaliśmy na obroną wysoką i niską, jeśli chodzi o okres przygotowawczy. Dobra analiza i trochę pracy pomoże zespołowi, żeby łatwo bramek nie tracić.”

O Jagiellonii

„Patrzymy na to, co przed nami. Oba zespoły zaczęły rundę wiosenną od remisów. Patrzymy na siebie, co chcemy zrobić, jak zagrać, co poprawić. Jagiellonia i Pogoń grają w inny sposób, będą różnice w ustawieniu. Musimy skupić się na sobie, żeby jutro wyjść na boisko i wygrać.”

O ofensywie

„My strzelamy trzy bramki, a mówimy, że jesteśmy nieskuteczni. W meczach kontrolnych strzeliliśmy po cztery bramki, więc ta skuteczność jest.”

O pogodzie i treningu

„W Wiśniowej Górze nie są w stanie przygotować murawy. Nie było pewne, czy wyjdziemy na zajęcia, ale skorzystamy z treningu na głównej płycie.”

O bezbramkowych remisach

„Nie chcemy tracić bramek, za to chcemy je zdobywać. To nasza filozofia i chęć. Do tego prowadzi określony trening. Jesteśmy zespołem ofensywnym, chcemy też być szczelni w bloku ofensywnym.”

 

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x