Oświadczenie grup kibicowskich nt. relacji z Miastem

2 lutego 2023, 13:01 | Autor:

W mediach społecznościowych, skupionych wokół kibiców Widzewa Łódź, pojawiło się oświadczenie odnoszące się do kolejnych odsłon konfliktu na linii Klub – Miasto. Poniżej prezentujemy je w całości.

Kibice i Sympatycy Widzewa,

Jako zorganizowane grupy kibicowskie Widzewa Łódź ze zdziwieniem i niedowierzaniem przyglądamy się co rusz większej kompromitacji urzędników skupionych wokół Prezydent Hanny Zdanowskiej. Ich irracjonalne zachowanie wobec naszego Klubu, każe nam zacząć martwić się o zdrowie psychiczne, nie tyle, ich samych, co o zarządzanie jednym z największych miast w Polsce. Ostatnie „wyczyny”, w tym instrumentalne wykorzystanie do swoich celów idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie pozostawia złudzeń, że mamy do czynienia z osobami zachwianymi emocjonalnie, kierującymi się w swym zachowaniu wyłącznie chorymi pobudkami politycznymi.

W związku z powyższym, nie akceptujemy aukcji loży prezydenckiej na naszym stadionie, a zwycięzca licytacji musi liczyć się z przyklejeniem do swoich szat „łaty zaprzedańca” w oczach Kibiców. Niniejszym zapewniamy, że Prezes Mateusz Dróżdż oraz cały Zarząd Widzewa Łódź S.A. wraz z Właścicielem ma nasze pełne wsparcie. W najbliższych dniach będziemy Was informować o dalszych działaniach.

Chcemy jednocześnie, jeszcze raz, wyraźnie podkreślić, że nie opowiadamy się za żadną z opcji politycznych, a jedynie wyrażamy swój sprzeciw przeciwko kolesiostwu w magistracie. Dla nas liczy się wyłącznie dobro Widzewa i Jego dobre imię, co udowodniliśmy i udowodniliście w 2015 roku, kiedy trzeba było podnieść Klub z kolan, a co teraz niektórzy chcą podważać.

Grupy kibicowskie

Subskrybuj
Powiadom o
70 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
70
0
Would love your thoughts, please comment.x