H. Ravas: „Jutro mamy ważny mecz i na tym się koncentruje”

2 lutego 2023, 11:32 | Autor:

Drugim uczestnikiem dzisiejszej konferencji prasowej przed meczem z Jagiellonią Białystok był Heinrich Ravas. Bramkarz odpowiadał na pytania zgromadzonych dziennikarzy. Co powiedział przed jutrzejszym spotkaniem słowacki golkiper?

O straconych bramkach

„Pretensji do defensywy nie ma. Ja się oglądam na siebie, defensywa mi pomaga a ja pomagam im. Straciliśmy trzy ładnie, lepiej by było grać na zero z tyłu zawsze. Taka jest piłka. Pracujemy z trenerem Woźniakiem, można było zrobić więcej. Trzeba być gotowym na 100%. Dla drużyny ważne, że zdobyliśmy jeden punkt.”

O czystych kontach

„Dla mnie to jest historia, to było. Chciałbym mieć zawsze czyste konto. Każdy mecz analizujemy z trenerem Woźniakiem, co można było zrobić lepiej. Jutro mamy ważny mecz i na tym się koncentruje.”

O analizie straconych bramek z Pogonią

„Była analiza przez trenerów. Inaczej błędy widzą kibice inaczej trenerzy. Trener nas pyta, co my myślimy. Nie możemy patrzeć na te bramki. Pogoń to dobra drużyna, zdobyła bramki. Musimy koncentrować się na następnym meczu.”

O analizie Jagiellonii

„Każda drużyna ma swoich dobrych piłkarzy. Trzeba uważać i reagować w meczu. Dla mnie ważny jest instynkt.”

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mar
1 rok temu

O analizie straconych bramek – inaczej błędy widzą kibice inaczej trenerzy. Trener nas pyta, co my myślimy. Czyli analogicznie do pewnej złotej tezy – możesz robić takie babole do końca rundy, a winnym i tak nie będziesz.

lukaturek
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

no to mi komentarz Brawo! :) przypomnij sobie ile punktów nam uratował i jakie miało to znaczenie… tylko czekać jak pojawiły sie dołek w grze naszej drużyny i się zacznie widzew grać kur…
Pozdrawiam prawdziwych kibiców Widzewa

Mar
Odpowiedź do  lukaturek
1 rok temu

To co order mu wręczyć, że coś w ogóle wyłapał (co nie szło przy słupku)? Najgorsze, że teraz Wrąbel nie ma szans na grę choćby Heniu się przewracał, bo trzeba go teraz sprzedać, gdy coś jest wart…Pozdrawiam myślących

Tadeo
Odpowiedź do  lukaturek
1 rok temu

Z Mar- cep- Anką nie dyskutuj, szkoda prądu bo to jest chore i do tego prowokator( ka?). DUŻO RADOCHY JUTRO NA MECZU.

Łukasz
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Rozumiem że twój klub nie ma takiej strony na której możesz się udzielać ale to nie znaczy że musisz tu wyrażać swoją głupotę. Idź na mecze swojego klubu a może nowy super właściciel zrobi wam taka stronę na której zgromadzą się rzesze waszych kibiców. Tylko uważajcie żeby serwer wam nie padł bo tyłu was jest… Hahah

Robert
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Takim podaniem jak przy 3 bramce wykonal dla Pogoni Gorgon, to można rozmontować dużo lepsze bloki defensywne. Było minęło, taka jest pilka, Gra błędów. Czego nie rozumiesz? 2 pierwsze bramki to już błędy inwidualne.

Mar
Odpowiedź do  Robert
1 rok temu

Ja nie mówię one bramce. Nie udawaj człowieku cichociemnego

Krystian
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Mar na trenera!!! Natychmiast!!!

kowal
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

nie wiem gdzie ty tu widzisz analogie? ja nie widzę logiki w tym komentarzu

Mar
Odpowiedź do  kowal
1 rok temu

Nie dziwi mnie, ze nie widzisz logiki, dlatego pozdrawialem myslacych

Darek
1 rok temu

Jutro bez głupich błędów w obronie i wykorzystać swoje sytuacje. Muszą być 3 pkt bo Jagiellonią slabiutka. Podobno jednak Romańczuk ma nie zagrać za kartki i Imaz jak się nie wyleczy do jutra

Mr1910
1 rok temu

Ostatnio nie pomogłeś, ale nie winie cię za bramki. Wynikały one z indywidualnych błędów naszych obrońców. Powodzenia w kolejnym meczu Heniu.

Waldi
1 rok temu

Jakie to szczęście, że mieliśmy takich wielkich bramkarzy jak Młynarczyk, Bolesta, Woźniak czy Szczęsny.

Wszystkich ich pamiętam na żywo. Dzięki!

13
0
Would love your thoughts, please comment.x