Nowy koordynator skautingu w Akademii Widzewa

1 lutego 2023, 13:01 | Autor:

W poniedziałek klub poinformował za pośrednictwem oficjalnej witryny, że Akademia Widzewa ma nowego koordynatora skautingu. Został nim Jan Karp, absolwent staży skautingowych, organizowanych przez pion sportowy.

36-latek zastąpił na stanowisku Vladimira Bednara, który pozostaje w strukturach akademii, ale w roli skauta regionalnego. Co ciekawe, występował on w młodzieżowych zespołach RTS. „Z Widzewem jestem związany od dziecka, przeszedłem wszystkie szczeble w piłce młodzieżowej, aż po drugą drużynę. Przez ostatnie dwa lata byłem stażystą w dziale skautingu przy pierwszym zespole. Myślę, że moje zaangażowanie zostało zauważone, dzięki czemu dostałem ofertę pracy. Jestem bardzo szczęśliwy, że dostałem tę szansę i spróbuję pomóc rozwijać dział skautingu i zarazem całą Akademię” – mówił Karp.

Z uznaniem o nowym koordynatorze wypowiadał się dyrektor sportowy klubu, Tomasz Wichniarek. „Jan zakończył staż skautingowy w zeszłym sezonie. W jego trakcie wykazał się dużym zaangażowaniem, chęcią zdobywania wiedzy, potencjałem rozwojowym w obszarze skautingowym. Cieszę się, że zaowocowało to jego zatrudnieniem w Klubie, bo potwierdza to nasze założenia o słuszności organizowania takich stażów i możliwości wykształcenia kadr dla Widzewa. Serdecznie mu gratuluję i życzę powodzenia” – czytamy na widzew.com.

Foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
SiadamKucam
1 rok temu

To stanowisko po prostu mu się należało.:-)

Mar
1 rok temu

Jak już Wichniarek z uznaniem się wypowiada to musi być sztos…

Waldi
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Jak już Mar z uznaniem się wypowiada to musi być sztos…

Mar
Odpowiedź do  Waldi
1 rok temu

Chyba nie zrozumiałeś ironii

Na Bena!
1 rok temu

Gratulacje Janek! Gałecka byłaby dumna!

Kamil
1 rok temu

Czy będzie kolejna edycja stażu na scouta? Pozdrawiam

6
0
Would love your thoughts, please comment.x