Widzew – Pogoń (kulisy)

31 stycznia 2023, 20:40 | Autor:

Kibice, którzy w sobotę pojawili się w „Sercu Łodzi”, przeżyli prawdziwą huśtawkę nastrojów. Drużyna Widzewa pokazała w meczu z Pogonią Szczecin charakter i trzykrotnie odrabiała straty. Z tego powodu punkt przyjęto z dużym szacunkiem.

Jak spotkanie z „Portowcami” wyglądało od kuchni, można obejrzeć w materiale klubowej telewizji, zawierającym kulisy.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mar
1 rok temu

W temacie licytacji loży na WOŚP…zwycięzca będzie mógł wprowadzić na każdy mecz max. 34 osoby, tak wynika z opisu aukcji. Ktoś tu na forum pisze, że w umowie loża jest 17/17 – 17 dla Um i 17 dla Widzewa. Pytam czy faktycznie jest 17/17? Jeśli tak, a prezes się ugnie, albo będzie pertraktował ze zwycięzcą liczbę miejsc, to już go pogrąży ostatecznie

Maciek
1 rok temu

Kod na A5 : 652319339

Michał
1 rok temu

Sorry że nie w temacie ale póki trwa u Nas okienko transferowe przeglądałem kogo można byłoby do Nas ściągnąć. Dwa ciekawe słowackie nazwiska. https://www.transfermarkt.pl/boris-sekulic/profil/spieler/217709 Podobno Mato Milos ma wrócić do Chorwacji. Urodzi mu się dziecko i co dalej? Zostanie się sam Zieliński? Na prawe wahadło przydałby się mocny zawodnik. Sekulić, 31 letni doświadczony zawodnik. Grał już w Polsce w Górniku. Dobre liczby: 34 mecze, 2 gole, 7 asyst jak na prawego obrońcę całkiem nieźle. W poprzednim sezonie dla Chicago Fire 33 mecze, 3 asysty. Także cały czas w grze. Ale czemu jest wolnym zawodnikiem? Nie wiadomo. Może warto się z… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Michał
bart
1 rok temu

Piękny mecz, piękna walka, Żyro wielki potencjał ale … czas na Szote plus profesora Kreuzrieglera

4
0
Would love your thoughts, please comment.x