Jednak będzie zmiana trenera!?

5 stycznia 2014, 21:41 | Autor:

Rafał_Pawlak

Jak dowiedział się portal WTM jednak dojdzie do zmiany na stanowisku trenera pierwszej drużyny Widzewa. Jutrzejsze zajęcia, pierwsze w nowym roku, najprawdopodobniej poprowadzi już nowy szkoleniowiec!

Mimo, iż trwa przerwa w rozgrywkach, w Widzewie cały czas jest gorąco. Niedziela przyniosła kolejne burzliwe decyzje dotyczące funkcjonowania sfery sportowej klubu. Jak już wiadomo rezygnację z pełnienia funkcji Członka Zarządu złożył dziś Michał Wlaźlik, a powodem tego, jak ustalił portal WTM, była odmienna filozofia w prowadzeniu łódzkiej drużyny.

Wlaźlik chciał nie tylko realnie wzmocnić skład, ale także dokonać zmiany trenera. Przeciwny roszadom w sztabie szkoleniowym jest jednak właściciel klubu. Sylwester Cacek, w udzielonym niedawno wywiadzie, wypowiadał się o Rafale Pawlaku, jak o pewniaku do prowadzenia zespołu w rundzie wiosennej.

Z naszych informacji wynika jednak, że Zarząd postawił na swoim i dokonał zmiany szkoleniowca. Jutrzejsze zajęcia, które zainaugurują przygotowania do arcytrudnej wiosny najprawdopodobniej poprowadzi nowy trener. Dojść ma także do zmian w sztabie szkoleniowym.

Na godz. 13:00 w klubie planowana jest jutro specjalna konferencja, na której zaprezentowany ma zostać nowy trener Widzewa.