Jutro start zapisów na mecz z Miedzią

1 listopada 2021, 16:45 | Autor:

Choć na pierwszy plan rzuca się teraz wtorkowy mecz z GKS Jastrzębie w Pucharze Polski, w niedzielę piłkarzy Widzewa Łódź czeka ligowe starcie z Miedzią Legnica. Zapisy na nie ruszą jutro o godzinie 19:10. Trybuny wypełnią się w pięćdziesięciu procentach, ale do limitu nie będą wliczane te osoby, które zostały zaszczepione.

Podczas procesu zapisywania się każdy posiadacz karnetu może zaznaczyć okienko, w którym potwierdzi, że posiada certyfikat zaszczepienia przeciwko COVID-19. Dzięki temu zostanie on wyłączony poza limit, a co za tym idzie zwolni miejsce pozostałym. Przy wejściu na stadion będzie musiał jednak okazać paszport covidowy lub informację o szczepieniu pobraną z Internetowego Konta Pacjenta. Nie będą one następnie w żaden sposób przechowywane.

Karnetowicze niespełniający powyższych warunków będą mogli pojawić się na trybunach w liczbie stanowiącej pięćdziesiąt procent pojemności stadionu, czyli 8721. Jeżeli chętnych będzie więcej, o wejściu zdecyduje mniejsza liczba wizyt w „Sercu Łodzi” w tym sezonie. Dzieci bez zaświadczenia o szczepieniu będą wliczane w pięćdziesięcioprocentowy limit, podobnie jak ozdrowieńcy. Tak jak poprzednio, pierwszeństwo przy zapisach mają członkowie Klubu 1910.

Zapisy trwać będą do czwartku, do końca dnia. Jeśli posiadacz karnetu nie zadeklaruje się w tym terminie, jego miejsce trafi do puli przeznaczonej do otwartej sprzedaży. Ta wystartuje w piątek o godzinie 12:00 i będzie prowadzona internetowo. Do wejścia na mecz (niedziela, godz. 12:40) potrzebna będzie tylko jednorazowa wejściówka, którą najpierw trzeba pobrać ze swojego konta w systemie, następnie zaś wydrukować albo pokazać na urządzeniu mobilnym.

Zapisywać będzie się można TUTAJ. Więcej informacji znajduje się W TYM MIEJSCU.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x