Już wkrótce Widzewski Dzień Talentu

12 listopada 2020, 15:22 | Autor:

W przyszłą sobotę na terenie ośrodka treningowego na Łodziance odbędzie się cykl otwartych zajęć piłkarskich dla dzieci z roczników 2010 i 2011. Wszystko w ramach organizowanego przez klub Widzewskiego Dnia Talentu.

Jak czytamy na widzew.com, to świetna inicjatywa dla najmłodszych, którzy chcieliby wziąć udział w treningach pod okiem trenerów Akademii Widzewa, a także sprawdzić się na tle rówieśników. Każdy z młodych adeptów futbolu będzie mógł się również przekonać, w jakich warunkach ćwiczą ich koledzy reprezentujący czerwono-biało-czerwone barwy.

Widzewski Dzień Talentu odbędzie się w sobotę, 21 listopada, w dwóch turach. Od 10:00 do 13:00 będzie trenować rocznik 2010, z kolei od 14:00 do 17:00 rocznik 2011. Wciąż są wolne miejsca, a swój akces można zgłosić poprzez specjalny formularz, który umieszczony został TUTAJ. Więcej informacji znaleźć można W TYM MIEJSCU.

5
Dodaj komentarz

1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Alteregoista

Jak talent na miarę Mąki, Amejawa, Mleczki, Stępińskiego, Muchy, Kuna czy Nowaka, to jestem spokojny o przyszlość Wizdewa…

Wielki

Mam wrażenie że umkło ci z tej plejady gwiazd kilka nazwisk Ojama ,Rudol,Możdzeń. A tak na serio. Oni sami się tu nie zjawili. Ktoś ich tu sprowadził. Pani Prezes Martyna większość tych nazwisk awizowała swoim nazwiskiem i o ile pamiętam wypowiadała się w stylu że menadżer nie potrzebny .Żeby było sprawiedliwie Czubak ciekawy transfer bo na grę Fundambu najwięcej upierał pan z „Weszło” Straszna posłucha. Zero rozeznania rynku …..Kasa przejedzona a pani Prezes Pajączek nagle gdzieś zginęła i przestała opowiadać cuda na kiju . Obecnie gramy na poziomie bankruta z Bełchatowa.Chodź osobiście bardziej podobała mi się ich gra. Przykre….

Alteregoista

Nie, nie umknęły mi te persony. Napisałbym więcej, ale wtedy mój koment mógłby standardowo zostać wykasowany. Co do Fundambu czy Czubaka, to będzie tak samo jak z Mihailovicem i resztą całego zaciągu na przestrzeni lilku ostatnich lat – i trzeba to napisać wprost. Skauting to u nas jedna wielka porażka, zresztą nie tylko skauting. Dopóki kasa się jeszcze zgadza, to jakoś to będzie funkcjonowalo (max. ten i może przyszły sezon). Potem powtórka z rozrywki – czyli start od np. IV ligi.

Wielki

Z Czubaka będzie pociecha ….ale musi grać. Fundambu dopiero uczy się dorosłej piłki . Mnie dziwi coś innego. Np. Bramkarz od bełtów wiadomo że jest spoko , dlaczego nie gra u nas ? To samo Siergiej Krykun z Resovi .Poszedł do łęcznej. I jest jeszcze kilka ciekawych nazwisk. Natomiast u nas bierzemy gwiazdy z nazwiskiem które swoje 10 minut miały 10 lat temu. I kolejny sezon stracony.

Andrzej. S

O Fundambu mam takie samo wrażenie.
Błysnął jak Michailević w pierwszym meczu i zgasł.
Ja tam co bym nie napisał, to admin mi nie puszcza,bo on jest z partii rządzącej (jeszcze).
A ja z opozycji.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress