Kerk po zabiegu, dłuższa przerwa Ibizy

31 października 2023, 09:03 | Autor:

Przedwcześnie niedzielne spotkanie z Rakowem Częstochowa zakończył Juan Ibiza. Obrońca musiał opuścić boisko z powodu urazu mięśnia uda. Będzie musiał chwilowo odpocząć od piłki nożnej – informuje widzew.com.

Pochodzący z Hiszpanii zawodnik przeszedł już badania, które wykluczają go z możliwości trenowania. Obrońca przez najbliższy tydzień będzie odpoczywał od futbolu i po tym czasie powinien powrócić do zajęć. Powrót do pełnych obciążeń nastąpi za około 2-4 tygodnie.

Wczoraj indywidualnie trenował jeszcze Dawid Tkacz. Po zajęciach sztab szkoleniowy łódzkiego klubu podjął decyzję, że pomocnik wraca do zajęć z pełnym obciążeniem. Młodzieżowiec powinien być do dyspozycji trenera Daniela Myśliwca na najbliższy mecz z Wartą Poznań.

Po zabiegu jest już Sebastian Kerk, po którym czekają go trzy miesiące przerwy od treningów piłkarskich. Zawodnik wróci do pracy w trakcie zimowego okresu przygotowawczego. Niedostępni są również Bartłomiej Pawłowski, który przechodzi rehabilitację, a także Kamil Cybulski oraz Serafin Szota.

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Peter
8 miesięcy temu

A kiedy zabieg wypadu z klubu Wichniarka ?

Fanatyk
Odpowiedź do  Peter
8 miesięcy temu

Peter, a kiedy wizyta kolejna u psychiatry, żeby w końcu Cię wyleczył z jadu i hejtu?

Leon
Odpowiedź do  Fanatyk
8 miesięcy temu

To nie hejt, tylko krzyk narodu przeciwko jebaniu w d… takich tęgich umysłów jak twój

Kamil Ż
Odpowiedź do  Fanatyk
8 miesięcy temu

„hejt” – jedno z najbardziej nadużywanych słów.

WOLIKutno
Odpowiedź do  Peter
8 miesięcy temu

Przy dokonaniach Dziedzica za torami cieszę się że trafił nam się taki Wichniarek…mogło być lepiej ale znalezienie dobrych piłkarzy to nie jest prosta sprawa. Najbardziej szkoda mi Masłowskiego bo widac że robi dobra robotę w Jadzi

Jin
Odpowiedź do  WOLIKutno
8 miesięcy temu

No widzisz, a jak Masło byl u nas to tez blee. Nie jestem fanem Wichniarka ale jak ma budzet 0zł i brac ma tych darmowych i z niekim kontraktem to pole wyboru znacznie mniejsze.

Fanatyk
Odpowiedź do  Jin
8 miesięcy temu

Masło był u nas 3 miesiące i z hukiem wyleciał, bo były tarcia na górze, nowe rozdanie po rundzie 10 remisów, Paszulewiczu itd… Pozstawiono na „Super duet” Pajączek-Pawlak. DS potrzebuje czasu. I teraz to byłby najgorszy czas na zmianę kiedy do zimowego okienka pozostały 2 m-ce. DS najlepiej zmieniać na początku września albo w lutym żeby miał czas na przygotowanie kolejnego okienka.

Drozd33
Odpowiedź do  WOLIKutno
8 miesięcy temu

Wszystko zależy od budżetów jakie ma dyrektor sportowy. Najlepsze transfery zrobił chyba Zielinski w Legii -ale ile miał kasy.Najlepsze w stosunku kasa/jakość Masłowski. Dopiero mamy pół rundy- I wszystko może się zmienić,ale potencjał/kasa/zawodnicy najsłabiej na tem moment wygląda Raków i Lech

Sławek
Odpowiedź do  WOLIKutno
8 miesięcy temu

Peter wymień jakich zawodników ściągnął do Widzewa Masłowski …

asdsad
Odpowiedź do  Peter
8 miesięcy temu
Marcin
Odpowiedź do  Peter
8 miesięcy temu

zmień płytę. Transfery Wichniarka pokazuje czas ,że nie były złe. Na kontuzje nie ma wpływu. A brak Ramireza(jest Alvarez) u nas pokazuje dobitnie, że zna się na swoim fachu. Miłego dnia

Leon
Odpowiedź do  Marcin
8 miesięcy temu

Bierzesz gości, których nikt nie chciał, którzy od dawna nie grają – potem jeden za drugim padają jak kawki – faktycznie nie masz wpływu – chyba MÓZGU !!!

Markoni
Odpowiedź do  Peter
8 miesięcy temu

Cały czas czekam na dzień że przeczytam o tym na oficjalnej stronie.

Jacek
8 miesięcy temu

Dlaczego nikt nie jedzie na Stamrowskiego naszego zbawcę, jaki On biedny jest płaczek

k67
Odpowiedź do  Jacek
8 miesięcy temu

Dlatego że nie życzy sobie dostawać po głowie od byle kibiców i ostatnio zapanowała głucha cisza w tym temacie czyli admini trzymają rękę na pulsie a dla zawodników ważne jest żeby się wyleczyli i to otwiera im drogę do innych klubów bo któremu uśmiecha się gra o utrzymanie co roku w obecnym klubie

Fanatyk
Odpowiedź do  Jacek
8 miesięcy temu

a dlaczego Twoim zdaniem należy „jechać” z każdym? Mało było jechania po Niedźwiedziu, teraz po Wichniarku, Rydzu. Namawiasz widzę do jechania po Stamirowskim. Kogo jeszcze chcesz „jechać”?

nasztata
Odpowiedź do  Jacek
8 miesięcy temu

Nie kumam tego jechania po Stamirowskim. Daje ile może i nie mamy wcale takiego niskiego budżetu, raczej mieścimy się w średniej. Trudno winić Stamirowskiego za błędy ludzi, którzy są klubie odpowiedzialni za różne odcinki. Przecież, przy całym szacunku dla Niego, gość nie może się znać na wszystkim, dlatego zatrudnił zarząd, dyrektorów itd. Próbuje też działać z jakąś dłuższą strategią, nawet kosztem wyników bieżących – musimy mieć swój ośrodek treningowy i akademię z prawdziwego zdarzenia, dopiero wtedy można myśleć o wynikach – teraz trzeba jakoś dotrwać w EX, aż nie powstaną. Zanim zaczniecie krytykować właściciela pomyślcie, co by się stało, gdyby… Czytaj więcej »

Psotnik 1910
8 miesięcy temu

ja pierdole skąd ten Wichniarek debil wynajduje takich szklanych grajków każdy kontakt z przeciwnikiem kończy się miesięczną przerwą od gry ale debil nasprowadzał grajków samych samych szklanych delikatnych chłopców albo gości z niewyleczonymi kontuzjami i teraz mamy ośrodek rehabilitacyjny w klubie zaraz to chyba Myśliwiec będzie musiał brać graczy z Widzewa@ do gry bo już chyba z 8 jest z kontuzjami a do końca rundy to jeszcze ze 6 wypadnie oj ty Wichniarek idioto i co nadal jesteś zadowolony ze swoich transferów? wszyscy twoi panowie których sprowadziłeś leczą kontuzję pieprzony idioto

Tommy
8 miesięcy temu

Trener nie ma lekko na starcie. Przed nami mega ważny mecz z Wartą, który potencjalnie może nam dać głęboki oddech, a kadrowo jest dramatycznie.

Don Fredro
Odpowiedź do  Tommy
8 miesięcy temu

W Warcie teź trzech pauzuje za kartki plus na pewno są jakieś kontuzje, więc nie ma co płakać. Więcej wiary w Myśliwca :)

nasztata
8 miesięcy temu

Zajebiaszczo. Jak by tak policzyć, to na najbliższy mecz wypadnie niemal cała jedenastka. Szota, Ibiza, Kerk, Pawłowski, Alvarez nie zagra 90 minut, Tracz, Hanousek i Shehu kartki. Jeszcze brakuje, żeby mecz był w czasie meczów reprezentacji (jak z Ruchem), to by brakło Ravasa i Ciganiksa. Z tymi kontuzjami, to nie może być przypadek – gdzieś, ktoś popełnia błąd i im szybciej zdiagnozujemy w czym rzecz, tym lepiej dla nas. Trzeba się chyba też zgodzić z tymi, którzy wskazują, że w ostatnim okienku sprowadziliśmy zbyt wielu graczy, może obiecujących i potrafiących grać, ale z ryzykiem kontuzji. I jak widać ryzyko się… Czytaj więcej »

Radek
8 miesięcy temu

Brawo Wichniarek. Dzięki Tobie szpital mamy.

Adam
Odpowiedź do  Radek
8 miesięcy temu

No niby on ale przechodzil testy medyczne

Bench Warmer
Odpowiedź do  Radek
8 miesięcy temu

Kontuzje nie są winą Wichniarka, to są nowe urazy. Winą Wichniarka jest krótka ławka, pozbycie się Hansena i odpuszczenie Marczuka bo „za dużo chciał zarabiać” (a jednocześnie przedłużenie kontraktu z 33-letnim już Zielińskim) – lepiej dołożyć trochę kasy i mieć zawodnika, który coś wniesie do zespołu, na dziadowanie nas nie stać. Tkacz i Klimek są OK, ale powinno być jeszcze co najmniej dwóch młodzieżowców: boczny obrońca i środkowy napastnik.

Gregor
8 miesięcy temu

Jak i u innych, tak i u Ibizy – ot drobny urazik, a w konsekwencji kilka tygodni pauzy. Po kija oceniać stan zawodnika przed badaniami?!

Aaa
8 miesięcy temu

Ale jak mowilem ze kontuzje leczy sie miesiscami i nie kupowac kontuzjowanych to chcieli mnie zjesc

Last edited 8 miesięcy temu by Aaa
Michał
8 miesięcy temu

Kuźwa z Kerkiem to jest cyrk. Niebotyczna kasa, kilkadziesiąt obiecujących minut na boisku i cyk! trzy miesiące przerwy. Ja pierdzielę, to się w pale nie mieści.

Brunet
8 miesięcy temu

Co z tym to szpital na peryferiach?

28
0
Would love your thoughts, please comment.x