Kimura trenował z nowymi kolegami

29 stycznia 2015, 16:12 | Autor:

Widzew_Turcja

Pomału dobiega końca zgrupowanie widzewiaków w tureckiej Antalyi. Wczoraj łodzianie trenowali dwukrotnie, a na koniec dnia sprawili niespodziankę trenerom-jubilatom, którzy obchodzili w środę urodziny. Nie mogli liczyć jednak na taryfę ulgową z tego powodu, na czwartek Wojciech Stawowy zaplanował aż trzy jednostki treningowe, w pierwszej, która odbyła się rano, uczestniczył już Kosuke Kimura.

Japończyk do drużyny dołączył wczoraj późnym wieczorem, dzisiaj z nowymi kolegami wybiegł na boisko. Nie trenował jednak na pełnych obrotach – z racji zmęczenia po długiej podróży z Tokio pracował tylko indywidualnie. Cały czas z zajęć wyłączony jest także Julien Tadrowski, którego uraz wymaga ostrożnego wchodzenia w intensywny trening. Rano z resztą kolegów nie pracował też Maciej Krakowiak, uskarżający się na uraz pleców.

Rano piłkarze Widzewa pracowali nad taktyką i ustawianiem się na boisku, kolejne zajęcia odbędą się popołudniu. Wówczas w normalny trening wejść ma już Kimura. Ostatnia jednostka treningowa odbędzie się wieczorem, na siłowi.

Jutro łodzianie rozegrają ostatni mecz sparingowy podczas pobytu w Turcji. Ich rywalem będzie rumuński Gaz Metan Medias. Spotkanie to rozpocznie się o godz. 14:30 polskiego czasu.

Foto: RTS Widzew Łódź/widzew.pl