Lisowski ustalił warunki umowy. Zagra w Widzewie

28 stycznia 2015, 23:25 | Autor:

Tomasz_Lisowski

Tomasz Lisowski ostatecznie będzie piłkarzem Widzewa. Wbrew medialnym doniesieniom, przenosiny obrońcy do drużyny Wojciecha Stawowego wcale nie były jeszcze przesądzone albo też zawodnik nie chciał potwierdzać tych informacji, by móc wynegocjować lepsze warunki. Tak, czy inaczej do transferu dojdzie. Jak dowiedział się WTM, zawodnik porozumiał się z ostatnią drużyną I ligi i najprawdopodobniej jutro podpisze umowę.

29-letni Lisowski jeszcze przed weekendem ma jechać do Szczecina, by zabrać swoje prywatne rzeczy, jakie towarzyszyły mu podczas gry w Pogoni. Przeprowadzka nie będzie jednak skomplikowana, bowiem popularny „Lisek” ma mieszkanie w Łodzi. Do Turcji jednak się nie wybiera – nie ma to najmniejszego sensu, skoro zgrupowanie łodzian wkrótce dobiegnie końca. Zawodnik więcej czasu spędziłby na lotniskach, niż na boisku.

Stawowy ma więc wreszcie nieco szczęścia tej zimy. Najpierw musiał obejść się smakiem przy kontraktowaniu Krzysztofa Chrapka, Michała Renusza podebrała mu Arka Gdynia, a Sebastiana Janika GKS Tychy. Do tego wciąż nie jest pewne pozyskanie Pawła Sobolewskiego. Z Tomaszem Lisowskim klub był jednak wystarczająco skuteczny i doświadczony gracz wzmocni skład łodzian.